Wpis z mikrobloga

@Xavax: Jak się ludzie zbierają na rajdach, to przekrój graczy jest gigantyczny. Najbardziej rozwalała mnie we Wrocławiu taka para po pięćdziesiątce, z wyglądu Granusz z Jarzyną, a zawsze zjawiali się z takim koszem wiklinowym, w środku 3 powerbanki, kable, telefony itd - ciężko nie kisnąć, jak słyszysz babkę w wieku twoich rodziców, która mówi mężowi, żeby nie marnować pomarańczowych malinek na tego Moltresa, bo ma IV poniżej 80 ( ͡°
Potrafią mieć 5 telefonów w tym koszyczku. Jezeli to lubią to co w tym złego?


@Gorrann: Może to?

No cheating.


Don’t do it. Play fair. Pokémon GO is meant to be played on a mobile device and get you outside to explore your world! Methods of cheating, unfortunately, are limited only by cheaters’ imaginations, but include at a minimum the following: using modified or unofficial software; playing with multiple accounts (one
@MrXavery: Taa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja ich znam, mają 3 niebieskie konta 40lvl, 2 żółte 36 lvl, każde na osobnym telefonie. Niech sobie grają, ale nie mówcie, że multiaccounting to "nic złego", chyba tylko w tej grze jest tak ogromne przyzwolenie na oszukiwanie.
@taktoto: Co się stało? :) Napisałem, że z tego kisnę, ale nie miałem na myśli jakiegokolwiek szyderstwa - spotykanie tak różnych graczy to jest chyba najbardziej pozytywny aspekt tej gry.
@Dryblas: Nie widzę nic złego w byciu 40-50lvl i więcej oraz grze w poki.

To że mają te to niby syna itp, ale ja też nie jestem fanem takich zagrywek i już kiedyś miałem z nimi o to dyskusję.