Wpis z mikrobloga

@HuLLaJNoGa: Słabo kontrastuje z czarnym.
Podobno gorzej się zasypia jak napatrzysz się na niebieskie światło.
No i zwyczajnie, nie lubię niebieskiego światła.
  • Odpowiedz
@HuLLaJNoGa ewentualnie, jeśli masz gdzieś w pobliżu markety Auchan, to od pewnego czasu mają fajne promo na Genesis RX 75. Za ~100 mechanik na czarnych przełącznikach z blokiem numerycznym, ale bez podświetlenia
  • Odpowiedz
@joolekk: @joolekk: @Willy666: A jakbym chciał coś mechanicznego i minimalistycznego (żeby nie wyglądała jak deska rozdzielcza ze statku kosmicznego) ale z dodatkowymi klawiszami z makrami. Jest coś takiego? Cena dowolna, ale jak najniższa z tymi ficzurami
  • Odpowiedz
@Willy666: są gorsze. Miałem klawy na każdych prawie switchach i jakość Cherry jest niedościgniona dla chińskich klonów.
Miałem głównie klawy na niebieskich switchach, bądź ich klikających odpowiednikach i jeśli ktoś chce prawdziwie satysfakcjonujący klik klawisza, to MX Blue jest bez konkurencji.
Razzer robi swoje switche na bazie Kaihl, a to co załączyłem to jest z ich filmiku promocyjnego z youtube (nie wiem gdzie jest oryginał, ale coś w tym stylu
Wicia - @Willy666: są gorsze. Miałem klawy na każdych prawie switchach i jakość Cherr...

źródło: comment_ek9BqtvYka1VePwsHKROz1wzE0GrNMIQ.gif

Pobierz
  • Odpowiedz