Wpis z mikrobloga

Mirki pomoze ktos? Probowalem wyplacic pieniadze z poloniexa na innego exchange'a. Chcialem zrobic to przez LTC. Wyslawilem wyplate i po jakims czasie pojawilo sie ze processed. Podana jest numer transakcji nawet ltc ale pieniadze nie dotarly. Proba wyszukania tej transakcji chocby na live.blockcypher.com zwraca ze nie ma takiej transakcji. Wyglada na to ze nie wyszla z poloniexa mimo ze on twierdzi ze ja wykonal... Zlozylem ticket w poloniex support ale od 10 godzin zero reakcji a kasy jak nie ma tka nie ma. Innego kontaktu do tego exchange'a nie ma... Co mozna w takiej sytuacji zrobic?Transakcja to cd2547b23f749f5497b60f1dfeefe35895c7d3462001ee0675ff9612bfe54c6f. Ticket zlozylem tutaj: https://poloniex.freshdesk.com/support/tickets/611390. Dzieki z gory za rady. #bitcoin #litecoin #poloniex #kryptowaluty
  • 16
@anty-fronda: wyglada to na dokladnie ten sam problem rzeczywiscie. Eh najgorsze jest to ze support poloniexu pozostawia duuuzo do zyczenia. ponad 13 godzin i zero reakcji. Jakby chociaz napisali ze pracuja nad tym i ze jest jakis problem z ltc to bym byl spokojny. Na ta chwile wygalda ze maja centralnie w d.. moj ticket.
@anty-fronda: Ja aktualnie jestem na poloniexie, binance i cryptopi. Kiedys siedzialem na bitfinexie ale po newsach ktore uslyszalem ucieklem. To jakie gieldy polecasz? Ja na ta chwile cala kase trzymam na gieldach wiec troche jestem nerwowy :)
@TompsonzPolski: No to mnie pocieszyles... Duzo straciles na tym? Ja sie ciesze ze nie chcialem przelac jakiejs wiekszej sumy ale z drugiej strony 2.5 ltc to tez nie paczka fajek tylko prawie 3 tys pln ktore mi wyparowaly...
@woodoo: pojęcie względne czy dużo patrząc po cenie btc to coraz mniej ;) u mnie była troszkę inna sytuacja bo wypłacałem zdelistowane coiny, nie wiem ile to warte na dzisiaj, było ponad tysiaka. Generalnie bardziej chciałem Ci uświadomić timingi supportu, ponad 60 dni bez odpowiedzi.