Wpis z mikrobloga

@slawek89 ciężko o domowe lasery ze skanerem, raczej takie biurowe. No i będą o wiele większe niż atrament. Poszukaj HP z serii mfp albo brother mfc

A propos zasychania tuszy, drukarka atramentowa musi być cały czas włączona do prądu w stanie uśpienia bo codziennie się czyści samoczynnie
@slawek89 nie mam pojęcia, nigdy nie miałem drukarki Samsung w rękach. Wiem tylko że są najtańsze w zakupie ale potem tonery i bębny droższe niż u konkurencji
@Dolan: @slawek89: No bez przesady z tymi rozmiarami. HP LaserJet m1132 jest malutka. To siostrzana konstrukcja do baaardzo tu polecanej drukarki HP LJ p1102, tylko z dodanym skanerem. Obie pracują na wkładach 85a (ce285a) Sensownej jakości zamiennik na 1600-1700 stron można kupić od 30-40zł. Jakieś nołnejmy na allegro już od 12zł... Urządzonko jest ciche, małe, tanie w eksploatacji. Skaner jednak jest słaby - chyba przeszczepiony z najtańszych atramentowych modeli. Ale
@slawek89: z mojej strony polecam:
Brother DCP-L2500D - dupleks, wielofunkcyjna, monochromatyczna. Obsługuje toner z symbolem TN-2320. W moim sklepie kosztuje 99,99 zł. Wydajny jest na 2600 stron, czyli koszt wydruku jednej strony to 3,85 gr.

lub

Brother HL-1222WE - WiFi, kompaktowy rozmiar, wygodna obsługa, prędkość druku do 20 str./min., obsługuje toner o symbolu TN1090, który jest wydajny na 1500 stron, obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do