Męczyć mnie zaczyna już ta gra powiem Wam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zarabiasz coinsy, wybierasz piłkarzy, budujesz skład, a i tak to gra decyduje kto wygra dane spotkanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I nie piszę tego na podstawie jednego przegranego meczu, ale przynajmniej kilkudziesięciu w których moi piłkarze zachowują się zupełnie inaczej niż zazwyczaj - to jest chore. 22 strzały, 20 celnych, zero bramek - za to 3 słupki i 4 poprzeczki. I tak #!$%@? co spotkanie w eliminacjach do LW lub w samej LW. A przeciwnik odda 3 strzały z dupy, i wszystkie 3 wpadają. Jesus sam na sam z bramką z 5 metrów #!$%@?, poprzeczka. Eriksen strzela sprzed pola karnego, słupek, dobitka, słupek, kolejna dobitka - znowu słupek... Po #!$%@? ja jeszcze gram w tą #!$%@?ą grę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fifa18 #fut
  • 10
@robertx: ja miałem wczoraj ciekawy mecz w eliminacjach. Do 75 minuty prowadziłem 4:1 i nagle jakby moim zawodnikom zamontowali korki z azbestu i z 4:1 zrobiło się 4:3 w 90 minucie, oczywiście musiałem #!$%@?ć i chcą przewinąć niecelny strzał rywala wciskałem A no i bramkarz zapamiętał i podanie wprost do przeciwnika 4:4. Dogrywka to już esencja 7:4 dla rywala XD
@robertx: też tak miałem w 17stce. A w 18... Cóż...
Rozegrałem ok 350 meczy do tej pory (gram od początku fify). Z czego 1/4 to legendarny w SB i 1/4 zawodowiec w SB. Pozostałe to online - drafty i sezony.

I wiesz co? I te ~80-90 meczy na legendarnym pozwoliło mi nauczyć się w tą część grać, tak że na luzie sobie gram mecze online i tak, że na luzie jestem
@robertx: Irytuje mnie takie gadanie, jakoś ludziom którzy wbijają 40-0 w fut champions gra nie decyduje kto wygra, na tobie się uwzięli myślisz? Siedzą za biurkami i mówią "oooo, robertx rozpoczyna spotkanie czas tutaj suwaki trochę poustawiać żeby przypadkiem nie wygrał".
często nawet czując, że przeciwnik jest gorszy a i tak wygrywa (nie wiadomo jakim cudem), udawało mi się wcisnąć bramkę na 1;1 czy 2;1 w końcówce spotkania.

@rskkk: No właśnie o tym mówię. Są okresy, gdy gra pomaga przeciwnikowi i są okresy, gdzie pomaga nam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ti5ger: W sumie to mnie mało interesuje jak oni to robią - może potrafią wykorzystywać błędy gry
@ti5ger @ti5ger są #!$%@? co się z padem urodzili i faktycznie grają na 40-0, nie robi im różnicy, że gra odpala handicapa, radzą sobie. Są też tacy jak np ja - gram 1x1 z ziomkiem przez neta albo na jednej konsoli i gość NIGDY nie ugrał meczu. Półtorej roku i nic. Gramy w FUTa ostatnio, skład ma słabszy ode mnie ale fajny, Hamsik, Insigne itp z włoskiej. U mnie Pogba nie potrafi