Wpis z mikrobloga

Czołem Mirabelki i Mirki!

Jesteśmy świeżutkim sklepem który dopiero wchodzi na rynek, mamy zawirowania z magazynem (walczymy o poprawną integrację więc jakby był jakiś problem to piszcie!!) i innymi rzeczami jednak już ruszyliśmy pomimo problemów niezależnych już od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako, że tylko to konto mamy świeżutkie a jesteśmy stałymi bywalcami mikroblogu to wiemy, że na #dziendobry wypada zrobić #rozdajo .

Więc przejdźmy do konkretów, przez mirkorandom wylosujemy nie jedną a dwie osoby, które w tym wpisie dadzą swojego plusa i te osoby otrzymają:

1) Dowolną karmę dla psa lub kota do kwoty 50 zł
2) Dwie dowolne puszki karmy (400g)

Pamiętajcie, że wasze pieski i kotki lubię sobie dobrze zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
Losowanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 15.30.

PS.
Możecie zaobserwować nasze konto, bo cyklicznie będą pojawiać się konkursy, zniżki i #rozdajo.
Zapraszamy na naszego FACEBOOK gdzie też będzie konkurs
źródło: comment_doOYJ81SOEubThX32s5JJItUnjeefeU8.jpg
  • 52
@le1t00: wszystko wyjdzie w praniu, na razie staramy się wszystko ogarnąć by stało stabilnie i nie było braków i nieporozumień. Ale możesz napisać na priv co Cię interesuje to zobaczymy co da się zrobić. Na ten moment cały czas dodajemy nowe produkty do sklepu :)
TUDUUUUUM BASS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najpierw zrobiliśmy dwa testowe losowania(o 12:45 ( )) i wylosowaliśmy:


dostaniecie od nas 10% zniżki na wszystkie produkty- zgłoście się na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Główne losowanie wyłoniło takich zwycięzców jak:
1. MIEJSCE


2. MIEJSCE


zapraszamy na priv, jutro rano ustalimy szczegóły ( )
@petinet: > to żałuj! wbrew pozorom ważna rzecz, woda z acerolą- serio serio

na pewno, żaden zwierzak bez tego nie może żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze ta cena 4,5pln/1,5l gdzie woda z tego źródełka pod nazwą "aqua zrodlana" kosztuje 0,62pln/1,5l w hurcie.

Ludzie dadzą sobie wmówić wszystko.
@petinet: awww macie smyczkę jaką dostałam w wyprawce dla pieseła, nostalgłam ()
poza tym czeka Was sporo pracy zarówno jak chodzi o ogólny wygląd strony, przez opisy produktów do hm.. wyboru karm - nie wiem co ma być mocną stroną Waszego sklepu, ale karmy jak na razie nią nie są ( ͡° ʖ̯ ͡°)