Wpis z mikrobloga

@tellet już miałem raz taka sytuacje. Koleś ładnie odpowiedział karnie. Nie jesteś #!$%@? co się bronić nie potrafi, duża masa przeciwnika jest tylko ulatwieniem xD

W dodatku tylko głupi by się na porwał bo nie dość że dojechał bym prawnie to jeszcze mogę z bojówką z mojego miasta zagadać bo wiszą mi przysługę :)

Nagranie z filmiku w kurtce plus z zewnątrz nagrywane przez znajomego :)

Przez kilka lat próbowałem zgłoszenia
  • Odpowiedz
@interface tak dziala zycie, mi zbiorkom blokuje pas ruchu i jest to powszechnie akceptowane

wiec jak kobieta z dziecmi czy inwalida nadlozy te 20m nic sie nie stanie

@Bajo-Jajo: Czyli jak wyjdą na jezdnie stwarzając zagrożenie bo baran tłumaczony przez Ciebie zablokował im drogę to będzie ok?
  • Odpowiedz
@tellet i to nie chodzi o najechanie kołem. Takie sytuacje ignoruje, mam dużą tolerancję. Ale jak zostaje Ci tyle miejsca że na pomimo że jestem małej budowy muszę się przeciskac, budzić sobie ubranie od samochodu czy od poręczy/krzaka/drzewa po drugiej stronie to chyba coś jest nie tak?
  • Odpowiedz
  • 1
@Jaracz_Joint Ale wiesz że na każdego kozaka znajdziesz większego?

z bojówką z mojego miasta

Uuuuuuu
Ale to już samo z siebie pod patologię podchodzi xD Mam swoich prawilniaków więc uważaj jak parkujesz- no państwo prawa w najlepszym wydaniu xDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Jaracz_Joint :
Na tej samej zasadzie mogę powiedzieć

Zgłaszałem na policję że dzieci mi pod oknem hałasujo, ale ci nie reagowali to wziąłem klamkę i dzieci już nie hałasują, bo nie żyją. Co ja się będę prawnie z nimi użerał jak mogę je rozwalić.

Super logika, nie ma co xD
  • Odpowiedz
Te debile z samochodów nigdy nie rozumieją, że chodnik, jak sama nazwa wskazuje, służy do tego, by po nim chodzić, a nie stawiać samochody.

Mam nadzieję, że pomogłem.


@TomaszFutbalista: nie pomogłeś, bo polskie prawo pozwala na parkowanie na chodniku. Wyjdź na miasto i zobaczysz, że setki aut jest tak zaparkowanych. Gdyby nie można było tak robić, bo wszystkie ulice miałbyś zakorkowane. Jesteś zdrowy?
  • Odpowiedz
@Dzonzi: Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że polskiej prawo pozwala na parkowanie na chodnikach pod określonymi warunkami. Zastawienie całego chodnika w taki sposób że ktoś musi nadkładać drogi nie jest zgodne z tymi przepisami.
  • Odpowiedz
@Dzonzi: Można, natomiast głównym przeznaczeniem chodnika jest umożliwienie poruszanie się pieszym. Tak jak głównym przeznaczeniem jezdni jest umożliwienie poruszanie się pojazdom. I tak jak na jezdni pierwszeństwo ma auto (poza przejściami dla pieszych) tak na chodniku pierwszeństwo ma pieszy.
  • Odpowiedz
czasem lepiej zmusic pieszego zeby sunal dupe te 50 cm niz zablokowac droge


@Bajo-Jajo: święta przepustowość drogi a pieszym #!$%@? w dupę. Jak ja lubię polskich kierowców. Jak nie możesz stanąć zgodnie z prawem to nie parkuj w tym miejscu wcale. Korona ci z głowy nie spadnie, jak się przejdziesz te 200 metrów dalej.
  • Odpowiedz