Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czuje sie jak gówno, chyba mam #depresje nic nie moge jeść, zawroty głowy, nic mnie nie cieszy, straciłem zainteresowania, dużo schudłem. Byłem u psychiatry i zrobił mi test w którym wyszła mu "lekka depresja", czuje że mnie olał, w teście wszystko zgodnie z prawdą odpowiadałem, to że nie zaznaczyłem że chce sie zabić bo nie chce, albo że wychodze do ludzi bo musze nie oznacza moim zdaniem, że jestem tylko przygnębiony. Dobrze maskuje swoje objawy, ale przed nim chciałem sie otworzyć, jednak wizyta trwała z 5 min i uznał, że nie jest źle, a jak chciałem sie wyżalić to mi przerywał i mówił, że wystarczy sie czymś zając i o tym nie myśleć. Serio, jak w tych memach. Jestem załamany tą wizytą, prywatnie mnie nie stać, a w mieście którym mieszkam on jest jedyną osobą która tym sie zajmuje. Pojechałbym dalej, ale brak mi sił, zresztą też sie zraziłem. To co przeżywam to horror, mam krótkie epizody normalności, moja depresja trwa juz 10 miesiecy, miałem juz jeden epizod który trwał 9 miesiecy i po nim dwa lata było okej, wróciło wszystko ze zdwojoną mocą. Co ja moge z tym zrobić bo juz trace siły? Boje sie powiedziec rodzinie, że mam depresje, boje sie ze to bedzie trwało kilka lat, ze wyląduje w psychiatryku, chce walczyć, ale nie mam jak, ani kasy, ani dobrych ludzi po za jedną osobą, która mimo wielkich chęci oprócz wsparcia nie jest mi w stanie wiecej dać. Mam długi, obowiązki itd nie moge miec to w dupie bo bedzie jeszcze gorzej. Czuje sie w sytuacji bez wyjscia. Nie pamietam kiedy oststni raz wstałem i nie myślałem o sobie, jak sie czuje, co bedzie tylko normalnie funkcjonowałem. Chce być normalnym człowiekiem, dać jednej osobie którą kocham szczescie, spłacić długi, wyjechac na wakacje, miec dzieci, a to mnie tak hamuje że mam juz dosyc takiego zycia.

#gorzkiezale #depresja #nerwica #nerwica

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: synu spróbiuj se testy zrobić na tarczycę. a psychiatry to w większości takie maszynki do wypisywania recept. pewnie musiałbyś się naszukać by znaleźć odpowiedniego. no ale najpierw sprawdź tarczycę, może po prostu problemy hormonalne a nie #!$%@?.