Wpis z mikrobloga

Mnie zastanawia jedno - dlaczego Schetyna dalej toleruje wybryki Kijowskiego? Ten facet powinien mieć już dawno wizytę smutnych Panów od Grzesia i więcej się nie pokazywać. Opozycja centrowa jest żałosna jeśli chodzi o PR i przekaz. Jak już PO chce dominować, to powinni wziąźć i KOD i Obywateli RP za pysk, bo przecież to są ich ludzie i zacząć koordynować ich działania. Tusk to dawno już by zrobił z tym porządek.
#polityka #4konserwy #neuropa
  • 12
@PafnucyMaj: Tak, a PiS nie miał nic wspólnego z Solidarnymi 2010 itp. To są organizacje pokrewne, a jeśli Schetyna chce naprawdę zjednoczonej opozycji, to musi kontrolować nie tylko partie opozycyjne, ale i stowarzyszenia opozycyjne. Tak zrobił Kaczyński tworząc tzw zjednoczoną prawicę, która jest konglomeratem partii i organizacji społecznych. Inaczej to nie mają szans aby wygrać z PiS.
@BlackHawk144: a tak merytorycznie, to jeden z największych błędów opozycji, że faflunili się z krętaczem Kijowskim. Od jakiegoś czasu Kijowski jest poza KODem, opozycją i ten temat będzie gasł, choć TVPiS uwielbia wyciągać obrazki z przeszłości do grillowania swoich polityków politycznych.
Opozycja centrowa jest żałosna jeśli chodzi o PR i przekaz.


@BlackHawk144: Jaka centrowa? PO płynące z głównym nurtem lewicy jest obecnie bardziej lewackie niż stojące w miejscu SLD.
@Hrotan: politycy opozycji przemawiali na wiecach KOD-u, nie znaczy, że kierują organizacją. Ja ciebie też mogę zaprosić na jakiś wiec, możesz przemówić, nie znaczy, że staniesz się szefem organizacji.