Wpis z mikrobloga

Wczoraj był ostatni dzień przeglądu technicznego, teraz do wiosny będzie stała w garażu. W związku z tym zostala umyta i wygrzana na obwodnicy. Letnie opony w tych temperaturach to porażka na suchym, co trzeba mieć w głowie żeby w śnieg się pchać, nie wiem.
Niestety w tym roku nie miałem czasu zabrać się za usuwanie betonu i odnowę nadwozia od zera. Rdza po roku obecności w moich rękach jest grzeczna i usunie się cholerę bez problemów. Z mechaniki został cały wydech - kwas, przednie hamulce i klima. Nie jest źle :)
#alfaholicy, #motoryzacja, #kornatnaprawia
konradk1 - Wczoraj był ostatni dzień przeglądu technicznego, teraz do wiosny będzie s...

źródło: comment_9o1bl9im8A0ynUXPmQ61aWTi8nvHiPnS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@robaczek147 wahałem się że 4 miesiące z zakupem, tym bardziej że auto wyglądało na "serwisowane po polsku" przez ostatnich kilka lat. Uszczelnialem pokrywy zaworów i na szczęście po otworzeniu okazało się że mam wałki rozrządu - główny problem tego silnika, marne oleje niszczą je w oczach. Jak będę robił nierząd, to wyreguluje luzy zaworowe i będzie jak nowy. Póki co po ogarnięciu zapłonu moc wróciła i idzie b.dobrze :)
  • Odpowiedz