Wpis z mikrobloga

@Typowa_Kobieta: nie słuchaj stulejarzy z wykopu. ja osobiście wolę sobie kupować prezenty sam a wolę jak moja wymyśli albo coś takiego albo prezent, o którym sam bym nie pomyślał. więc jak drugie nie przychodzi Ci do głowy to fajny strój przecież też jest ok
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: @As_Pancerny: przecież napisała, że chce zrobić facetowi niespodziankę a nie, że to #!$%@? jako prezent z jakiejś okazji. Po drugiej stronie świata białorycerzy widzę armia stulejmanów trzyma poziom w dojebywaniu się do każdych pozytywnych ruchów i doszukiwania się problemów z dupy xD
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: @As_Pancerny: To co, niespodzianki zawsze muszą być materialne, bo inaczej się nie liczą?

Ja tam bym się cieszyła, gdyby facet np. zabrał mnie w jakieś ciekawe miejsce na spacer albo napisał dla mnie wiersz albo ugotował coś dobrego. Albo gdyby zaproponował fajny seks, zrobił mi masaż na przykład. Ważne że o mnie pomyślał, nawet wolę to niż nietrafiony drogi prezent.
  • Odpowiedz
Albo gdyby zaproponował fajny seks, zrobił mi masaż na przykład. Ważne że o mnie pomyślał, nawet wolę to niż nietrafiony drogi prezent.


@janeeyrie: Mi się wydaje że fajny seks to powinna być norma w związku a nie tylko na specjalne okazje. Tak samo masaż itd. oraz dbanie o partnera.
  • Odpowiedz