Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie, kiedy Alior finalnie uszczęśliwi swoich klientów nowym systemem transakcyjnym bankowości internetowej? Dostałem zaproszenie do jego przetestowania, co niniejszym zrobiłem i mówiąc delikatnie jest to lekka ch**jnia ( ͡° ʖ̯ ͡°) Będzie trzeba poszukać jakiegoś mniej "modnego" banku.

#aliorbank
  • 10
@MarcusPlinius teraz to gdzie nie pójdziesz to jakieś nieporozumienia. 5 lat temu otwierałam konto w bgż, które miało być zawsze darmowe "ale". Potem opłata 4zł z tym "ale", gdzie "ale" oznacza płatność kartą np za 100zł raz w miesiącu. Po trzech latach płaciłam za te konto 20zł miesięcznie. Ing niby 0zł a potem jakieś opłaty za karty i prowadzenie konta, bph też jakieś cyrki, nagle podnoszą opłaty ale jak chcesz darmowe to
@NapIetek: Na brak opłat to ja nie liczę i za dobry bank jestem w stanie zapłacić. Ten nowy system transakcyjny mnie po prostu odrzucił, a to jedno z ważniejszych kryteriów mojej oceny banku. Nie jest może tak źle jak w mBanku, ale to jest kolosalna degradacja w stosunku do obecnego. Chciałbym po prostu wiedzieć ile mam czasu, zanim mnie uszczęśliwią na siłę :/
@MarcusPlinius zgadzam się. Oni chyba hurtowo wszystkich zaprosili i jest dramat... Ja z żoną mamy wzajemne upoważnienia do kont i w nowej bankowości nie możemy między sobą zrobić przelewu własnego bo swoich kont nie widzimy. Problem zgłoszony, mam czekać (Chyba na cud) naprawy. Jednym słowem dramat.
Chyba w styczniu mają przełączyć wszystkich na nowy system. Tobie przynajmniej działa ten "nowy" system, ja też dostałem zaproszenie i niestety nie mam możliwości się zalogować i od 2 tygodni stale "pracujemy" nad tym...
@NapIetek: Opłatę miesięczną za kartę płatniczą możesz uniknąć. Jeżeli od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca będą zaksięgowane płatności kartą, na co najmniej 300 zł, to nie pobierzemy 7 zł.
Z jakiego konta korzystasz? Mamy konto Direct , które prowadzimy bezpłatnie.