Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy ktoś by był zainteresowany poradnikiem wychodzenia z przgrywu?
Ale nie "idź na dziwki, zacznij biegać, zostań programistą 15k" tylko faktycznie opisanie procesu i metod jakich użyłem, by samemu wyjść z turbo przegrywu?
Bo wydaje mi się, że jeżeli stosujecie się do porad z mirko, jakie są tutaj do tej pory, to prędzje zrobicie sobie większą krzywdę.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu może trochę #psychologia i mocno #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ostatni_Stulejmanin: wiesz co książka jest zbyt długa żeby opisać wszystkie rady ale co wyróżnia ją od innych tego typu publikacji to konkretne rady zarówno krótko i długoterminowe jak zmienić albo poprawić konkretne rzeczy w swoim życiu. Tldr: ogarnij swój ogródek wtedy przyjdą gąski ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tam bym bardziej widział tag a w nim pokatalogowane metodologie i każdy by mógł sobie wybierać co mu pasuje a nie iść ścieżką wytyczoną przez kogoś innego i nie zawsze pasującą do niego. Bo na przykład z tą siłownią.. no okej to działa, ale ja przez problemy psychiczne miałem #!$%@? kręgosłup i sobie siłownią go dowalałem, nabyłem wiedzy odpowiedniej i sobie psychologicznie poradziłem i teraz mam coraz to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? Cię wyzwą, że to wcale nei prawdziwy przegryw, będę się licytować, że oni są bardziej #!$%@? i im to nie pomoże, na koniec wyzwą Cię od #!$%@? normików i pójdą walić konia pod chińskie bajki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz