Wpis z mikrobloga

Uszanowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to się porobiło powiem wam

Bordo się #rozowypasek trafił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedział bym, że to istny cyrk tylko, że #klaunpsikus jest chyba niezrzeszony. @nocna_furia prawda to?

@nocna_furia powiem Ci, że to nie raz byłem na wygwizdowie. Teraz tam zoo jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po otwarciu paczki ukazał się balonowe działa, tylko niektóre się zbytnio wyluzowały i im ciśnienie uciekło ( ͡° ʖ̯ ͡°) plus cała masa bibuły (ʘʘ) tylko pytanie co ja mam z tym teraz zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kubek superancki () a herbatka do kompletu na te zimno idealna ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć zielone i tak będzie sprawdzone czy jest faktycznie zielone ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i woreczek na kubeczek ()

Tyle żelków w skarpecie to jeszcze nie widziałem (ʘʘ) ta pizza strasznie korci ale jeszcze musi poczekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z kalendarzem adwentowym aby dotrzymać systematyczność może być mały problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) trza by trochę nadrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na raz i tak nie zniknie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Banki () tylko poczekać na jakieś mocniejsze mrozy i ruszyć w teren na zdjecia zamarzniętych baniek () zwłaszcza, że tematyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że to konkretny psikus i są niezamarzające?

Z małym opóźnieniem chciałbym bardzo podziękować z tegoroczną wykopocztę @nocna_furia.
Dzięki wielkie za super paczuchę!
Również życzę Ci wszystkiego najlepszego jeszcze więcej uśmiechu choć tego Ci nie brakuję oraz jeszcze więcej zabawy, zabawy w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz fikuśnych mebelków.




#wykopoczta #chwalesie #kubek
Pobierz laza - Uszanowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to się porobiło powiem wam 

Bordo się #rozowypa...
źródło: comment_Urd9S2lO5SlG4GtFyY8PMKq8jO7BuQzK.jpg
  • 2