Wpis z mikrobloga

Mirki, nie wiem czy jest #afera czy nie.

Zamówiłem na #allegro choinkę. Przyszła "podobna". Może za dużo oczekuję i powinienem wiedzieć, że to tylko reklama i marketing.. ?

Czy uważacie, że moja choinka jest brzydsza i mocno się różni, niż ta prezentowana z aukcji? Czy może przesadzam?

Proszę o pomoc też #rozowepaski

#kiciochpyta
Pobierz hipodrom - Mirki, nie wiem czy jest #afera czy nie.

Zamówiłem na #allegro choinkę....
źródło: comment_usIRuNZx9g17SphGwiQBqPIlMxw3U1eK.jpg
  • 37
@watss: @darkelf na zdjęciu choinka ma po prostu jedną koronę więcej. Czyli nagięcie rzeczywiście jest spore i radziłbym zwrócić, ale też to po prawej nie jest poprawnie rozłożone - więc wygląda gorzej niż mogłoby. Przy tym co niektórzy wysyłają to i tak nie jest źle, bo przynajmniej widać, że świeża. Brak tej korony trochę dziwi, bo choinki na pniu do tanich nie należą, a jedna dodatkowa korona przy tym rozmiarze to
@hipodrom: przysiągłbym, że niedawno na mirko widziałem wpis, że właśnie ktoś poszedł reklamować jakąś składaną choinkę a w sklepie zawołali Pana Zbyszka mistrza rozkładania i zrobił taką jak na zdjęciu. No i reklamujący spalił buraka.
@watss: Tak teraz sobie myślę i najpewniej zadziałała tu stara zasada - późno zamówione, produktu na stanie już brak i robi się na bieżąco, a moce przerobowe nie ogarniają zamówień, więc się oszczędza nie materiał, tylko czas. Tu najwidoczniej wybrali troszkę szybsze składanie gór.

Idealnym czasem na zamówienie choinki sztucznej jest zakup od producenta (nigdy handlarza) końcem października/początek listopada. Zeszłoroczne produkty już są opchnięte, więc nic uleżanego, a detaliczna akcja się