Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was ma, miał, widział, zna czy wie coś więcej o zegarkach Vostok Europe? Wiem, że nie mają one nic wspólnego z radzieckimi Vostok, że są produkowane na Litwie i z tego co googlałem do tej pory są dobrze wykonane i używają mechanizm Seiko.

Ktoś wie coś więcej ? Czy są one warte swojej ceny? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.
#zegarki #technologia
Pobierz dwieszopyjackson - Czy ktoś z Was ma, miał, widział, zna czy wie coś więcej o zegarka...
źródło: comment_L20tSG1ury3J5rsoXn1KDhOulVMOaaSE.jpg
  • 10
@dwie_szopy_jackson: mam Rocket N1 na werku Seiko.
Są też wersje z rosyjskimi automatami albo japońskimi kwarcami.
Kwestia gustu i portfela.
Jeśli podoba Ci się wzornictwo to japoński automat dla niezawodnego działania lub rosyjski jeśli uważasz, że kiedyś ten zegarek nabierze większej wartości(kolekcjonowanie długoterminowe;)
@dwie_szopy_jackson: Vistoki są specyficzne i oryginalne, nie każdemu się podobają ale to Tobie ma się podobać zegarek.
Jeśli masz okazję przymierz przed zakupem (są raczej masywne i ciężkie)
PS. Można używać do samoobrony ;)
Ps2. Ich serwis jest tani i łatwy bo jest dużo części na rynku.
@dwie_szopy_jackson: mam dokładnie ten model z obrazka - lunokhod 2. Potężny zegarek, który wymaga dużego nadgarstka. Ciężki, duży, nie nadaje się pod żaden makniet :) ale weekendowo, wakacyjnie super :) bardzo go lubię.
@dwie_szopy_jackson: nie wiem z jakiego jesteś miasta, ale w moim w żadnym sklepie z zegarkami ich nie było a znalazłem te firmę w jubilerze, chyba Briju ta firma się nazywa, sprawdź czy nie masz tego u siebie. Zegarki bardzo fajne i dobrze zrobione, ale tylko jak masz łapę jak niedźwiedź. Inaczej wyglądają na zdecydowanie źle dobrane.