Wpis z mikrobloga

Cześć,

miałbym zlecenie hurtowe, 300 ilustracji (może być raster o rozdziałce 1x1k, nie potrzebuję tego w wektorach) [dokładnie w tej stylistyce](https://stock.adobe.com/pl/search?creator_id=205284838&filters%5Bcontent_type%3Aphoto%5D=1&filters%5Bcontent_type%3Aillustration%5D=1&filters%5Bcontent_type%3Azip_vector%5D=1&filters%5Bcontent_type%3Avideo%5D=1&filters%5Bcontent_type%3Atemplate%5D=1&filters%5Bcontent_type%3A3d%5D=1&filters%5Binclude_stock_enterprise%5D=0&filters%5Bis_editorial%5D=allℴ=relevance&safesearch=1&searchpage=1&limit=100&k=baby&acp=&aco=baby).

Poprosiłbym o wycenę za sztukę, bądź ryczałt (obstawiam około 2 tygodni pracy dla jednej osoby)
oraz czas realizacji ile dziennie takich rysunków byłbyś/byłabyś w stanie wykonać.

#digitalpainting #rysujzwykopem #grafikakomputerowa #grafika #damzlecenie
loczyn - Cześć, 

miałbym zlecenie hurtowe, 300 ilustracji (może być raster o rozdz...

źródło: comment_KGlr30AmGb0953PTRqpj4l3kMfFCENPM.jpg

Pobierz
  • 21
@loczyn: Cześć, aktualne jeszcze? Robię szybko i dobrze, proponuję 50zl za sztukę do negocjacji - nie wiem jaki masz budżet. Zajmuję się ilustracjami głównie dla dzieci, więc takie rysunki to dla mnie chleb powszedni.
@loczyn: To zależy, ale w dwóch tygodniach się zmieszczę. Jest jakiś deadline? Podczas świat będę miała wolne, gdybym mogła wszystko oddać parę dni po sylwestrze byłoby cudownie.
@einz: @loczyn: Może dla studenta, który nie musi płacić rachunków i słabo się zna na tym co robi. Chcesz płacić wykwalifikowanym pracownikom 5zl za godzinę? Bo narysowanie tego + poprawki (na pewno jakieś będą) To bardzo optymistyczne pół godziny.
Za 15zl za jedną tyle by wyszło. A co do mojej stawki - ty płacisz za to, że umiem to szybko zrobić i wiem jak to narysować.


@Symmachus: No dobrze, podałaś swoją cenę i zapisałem :P
Przekazałem producentowi, co dalej z tym zrobi to zobaczymy. Najpóźniej będę wiedział w pon/wtorek myślę.
@loczyn: Dziękuję :) Przepraszam jeśli to brzmiało jakbym się wywyższała, ale lepiej zapłacić komuś kto umie niż komuś kto zrobi to tanio i byle jak. I jeszcze trzeba będzie za nim poprawiać. Takie są stawki.
Dziękuję :) Przepraszam jeśli to brzmiało jakbym się wywyższała, ale lepiej zapłacić komuś kto umie niż komuś kto zrobi to tanio i byle jak. I jeszcze trzeba będzie za nim poprawiać. Takie są stawki.


@Symmachus: Znaczy stawki są różne, ale zgodzę się z tym, że czasami lepiej zapłacić więcej i mieć pewność.
Przy mniejszych kwotach "na dwoje babka wróżyła"
Nie mam nic przeciwko temu, że walczysz o dobre stawki, sam jestem
@Symmachus ty no 15 koła za dwa tygodnie to może zarabiać mistrz mistrzów a nie ktoś kto robi obrazki czajnika xd przecież zleceń za taki hajs nie mają tuzy grafiki, a co dopiero losowe dziewczyny z internetu, więc uważaj że to dobra cena, jeżeli chcesz tak uważać, ale nikt nie da tyle hajsu za taką robote i myślę że
@loczyn wycenił to rozsądnie
@einz: @loczyn: To są normalne stawki. Mniej dają ludzie, którzy lekceważą mój zawód i umiejętności, pracują w Januszekpolach albo mają wywalone na jakość, byle by było. Informatykowi też zapłacicie 15zl bo to tylko kopiowanie fragmentów kodu z neta? W waszym rozumowaniu to też jest niepojęte ze za siedzenie na tyłku dają 15k. Wiem że to może się wydawać z kosmosu, ale dając takie stawki mam jedno dobre zlecenie i zarabiam