Wpis z mikrobloga

@grzejnik1: Chyba nie sądzisz, że ktoś Ci tu odpowie tak lub nie. Nikt Ci nie odpowie, bo nikt nie wie co będzie za chwilę. Poczekaj na kolejne kontrakty terminowe do 18 grudnia, mogą być wtedy ruchy tylko nie wiadomo w którą stronę. Zgodnie ze średnią Mayera to dzisiaj lepiej gromadzić fiaty, na poczet przyszłych zakupów w dołku.
Jaką kryptowalute polecacie jeszcze?


@grzejnik1: A konkretnie do czego? Jeśli na spekułę to zasada bincoin w dół - alty w dół, albo i w przepaść, jest dzisiaj aktualna, więc lepiej nie kupować altów na obecnej górce, zwłaszcza tych co niedawno wystrzeliły w górę. Jeśli na HODL, to wybierz coś z pierwszej dziesiątki może, duża kapitalizacja to mniejsze ryzyko zniknięcia z rynku.
@grzejnik1: wybierz sobie marketcap osobiście wybierałbym spośród pozycji 1-15. Zrób sobie małe rozpoznanie, co stoi za poszczególnymi projektami, czy są w jakiś sposób innowacyjne, czy się rozwijają, to daje szansę, że kiedyś będą coś warte. No i zobacz, że teraz wszystko jest na górce, więc może za chwilę spaść i na dzień dobry będziesz stratny.
@MirekVonKapusta: hmm, bo ja wiem. Dla mnie jest logiczne, że jak wejdziesz na r/litecoin, to jest "buy litecoin", a jak na r/bitcoin, to jest "buy bitcoin!!1" :D. Nawet na Reddicie otworzyli sobie r/BitcoinDiscussion, bo im spam z głównego kanału przeszkadzał xD
@grzejnik1: o Lisku poczytaj.
1. Możliwe że w styczniu pojawi się na Coinbase
2. Możliwe że w lutym wypuszczą SDK dla devów do pisania apek pod blockchain w JS

Jest na 20. miejscu, ale stabilnie się utrzymuje. Tak z 200 - 300 zł można zainwestować.
@grzejnik1: nie słuchaj ich i bierz btc, takiego samego #!$%@? słuchałem na wykopie jak btc po 7k$ chodziło, potem będziesz żałował przez tych specjalistów, z resztą jak btc jebnie poważnie, to cała reszta też