Wpis z mikrobloga

Wyodrębnienie tematu i wykopanie jego na powierzchnie, u kogoś kiedyś przeczytałem, że hajs'monety'pieniądze'smocze monety'hajc'waluta'krypto waluta' to nie wszystko, ja się chcę tylko dowiedzieć, po jaki #!$%@? ludziom są potrzebne buty za 500$, załóżmy te całe EASSY czy jak to tam szłam jest potrzebny w życiu codziennym, zaimponowanie #!$%@? populacji polskiej i znaczenie cebularstwa i starych babć serio jest w modzie? Bo co masz buty za 4$ to jesteś gorszy? Ten #!$%@? wynalazek pozszywany ze szmat, i tak prędzej czy później się rozpruje, pobrudzi czy tam inne rzeczy, ja nie chcę wchodzić już w inwersje, że EASSY a Kalosze to EASSY wygrają, bo co bo za 500$, ostatnio spotkałem takiego jednego co miał te buty, to nie oszukujmy się, pieniądze które dają rodzice lepiej zainwestować w coś innego, coś co ci się nie #!$%@? po 2 miesiącach a są nawet takie koty co obuwie #!$%@?ą ci w 2 dni. Komu by się chciało chodzić w butach za 500$, równie dobrze można by było zrobić z tego #!$%@? ołtarzyk i wziąc je jebnąć w jakieś przezroczyste pudło. Tyle ode mnie, i #!$%@?ć bogaczy a polska cebula i tak się #!$%@?. Pozdrawiam~
#pasta #buty #cebula #januszebiznesu
  • 5