Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was posiada buty zimowe Caterpillar w kolorze chocolate jak na zdjęciu?
Interesuje mnie kwestia wytrzymałości, są dobrze wykonane? Kilka osób mówiło, że CAT są lepsze od Timberlandów, natomiast reszta odwrotnie. Z tego powodu nie mogę się zdecydować.
Czy te buty mają miękkie wkładki? Kiedyś przymierzałem czarne i były w środku gąbki, że się w nich lekko chodziło :)
#buty #modameska
Pijokot - Czy ktoś z was posiada buty zimowe Caterpillar w kolorze chocolate jak na z...

źródło: comment_pfGzyGfJypBzmqaDS3eHutBLr4bhPE1B.jpg

Pobierz
  • 9
@czarnychleb: 299,00 zł na eobuwie. Myślę, że warto ale może ktoś je ma i się wypowie na ten temat.
Zostało kilka rozmiarów i pewnie one są ze zwrotów.

Interesują mnie buty ze skóry licowej, nie nubuk, bo będzie mniej roboty :D
@qmox: Przestały być sztywne, są wygodniejsze i podeszwa nie pęka. Naprawdę warto kupić jeśli chodzi o Caterpillar Colorado. Trzeba zaimpregnować dobrym impregnatem to Ci posłużą parę lat :)

Timberland nie polecam. Miałem je, nie dość że są sztywne, mają cieniutki język (jeden płat skóry) i non stop się rysowały (nubuk tragedia).
@qmox: Ja używałem Tarrago nanoprotector. Jak na razie impregnowałem raz. Za niedługo jak będzie śnieg to zaimpregnuję drugi raz :)

Tak, wystarczy na naszą zimę. Mi nie przemakają więc nie powinny :) nie są jakieś super ciepłe, bo nie mają w środku nie wiadomo jakiego ocieplenia.

Zamów sobie pół lub rozmiar mniejszy i sam sobie oceń czy Ci pasują :) zawsze możesz odesłać więc nic nie tracisz.