Wpis z mikrobloga

#godelpoleca #muzyka #soul #funk #rnb

kontynuując supremacje czarnej rasy, odkopałem rzeczy, które już dawno zdążyły zgarnąć cały kurz w mojej muzycznej biblioteczce. UWAGA - to jest prawdziwy soul, definiujący na nowo słowo smooth

dzisiaj chciałem zebrać wszystkie pachnące świece w mieście. udawać, że znam się na winach. chciałem oświetlić naszą komnatę takim światłem, w którym nie da się czytać książek ani trzeźwo myśleć. ale za to można przeczytać człowieka.

chciałem upoić czekającą chwilę lepszą wersją nas. chciałem przerzucać delikatnie wszystkie nasze kartki, podkreślać ulubione słowa, wrócić do starych rozdziałów, dopisać coś na ostatniej ze stron, zostawić zakładkę na później... chciałem iść hotelowym korytarzem, nie zostawiając po sobie śladów. pisać nie rysując piórem powierzchni kartki. zdjąć krzyż ze ściany, odkryć gdzie bije twoje serce, trzymać zawinięty w pościel strach. poczuć w cieple chłód, schowany głęboko w szafie założyć sen. policzyć wszystkie dni.

ale jak tu cierpliwie czekać, jak cierpliwości coraz mniej? nie wiem, ale w takim rytmie jeszcze trochę dam rade¯\_(ツ)_/¯
KurtGodel - #godelpoleca #muzyka #soul #funk #rnb


kontynuując supremacje czarnej...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach