Wpis z mikrobloga

@Gwyn The Spark jest super, kiedy Luke rozmawia z Leią i staje naprzeciw Kylo (tak od 2 minuty) W sumie trochę wariacja na temat Imperial March, ale miałem ciary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety skopane audio, jeden kanał tylko działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jablkabanany - @Gwyn The Spark jest super, kiedy Luke rozmawia z Leią i staje naprzec...
  • Odpowiedz
@jablkabanany: Zgadzam się, to jest akurat ten z nielicznych nowych, cała reszta to granie motywami głównie z poprzedniej części albo muzyka akcji która stanowi tylko tło. No ale nie mam pretensji do Williamsa bo kształt muzyki w filmie zależy od reżysera, JW dostaje tylko zlecenie. Pewnie Rian nie chciał dużo nowych motywów.
  • Odpowiedz
@jestem_mike
@Gwyn ja jestem w miarę zadowolony, bo jak w TFA na początku nie umiałem wychwycić nowych motywów, tak teraz się uśmiechałem za każdym razem na motywie Rey i March of the Resistance. Są bardzo "starwarsowe" i pasują.
  • Odpowiedz
@Gwyn wiem wiem, tak chciałem przy okazji dorzucić swoje spostrzeżenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Trajforce chyba mamy nową tradycję, że w każdym filmie musi być jakaś knajpa pełna kosmitów z dziwną muzyką. Trochę Cantina Band :)
  • Odpowiedz
@Gwyn: Dla mnie muzyka w tym filmie jest słaba, dlatego że oglądałem go ~dwie godziny temu i już nie pamiętam prawie nic, poza fragmentami z innych filmów. To już nawet w poprzedniej części były kawałki które zapamiętałem jak np motyw Rey. Szkoda, bo reszta filmu... dobra, naprawdę dobra.
  • Odpowiedz