Wpis z mikrobloga

#tvbox #android #androidtv #kodi

Witajcie, ojca już wkurza smart tv od lg (°° więc chciałby żebym zamówił mu jakiegoś boxa w cenie ok. 300zł. Na allegro jest pełno tych xiaomi mi box ale jaki dokładnie wziąć? na co zwracać uwage? Zamówiłbym coś tańszego z Chin ale on ma to rozpakować i odrazu się bawić więc przez te wszystkie wgrywanie android tv itp odpada ta opcja. Pomożecie?

ps. Strony internetowe na czymś takim śmigają? bo na lg smart po wejściu np na olx i zjechaniu do końca strony przeglądarka się wywala... nie wspomne o płynnym pisaniu bo czegoś takiego tam nie ma
  • 28
  • Odpowiedz
@xulek: to jeszcze takie pytanie, może troche głupie :) czy język polski jest dostępny na chińczyku? i czy np te piloty co mają te boxy one są odrazu kursorem?
  • Odpowiedz
  • 1
@Nurbon no właśnie zauważyłem dlatego o tym piszę. Może da się doinstalowac apk przez pendrive, zerknij w googla, jak ktoś to robił to na pewno się pochwalił.
  • Odpowiedz
@Nurbon: Jest język polski na chińczyku a piloty w standardzie mają kursor jednak działa on na zasadzie: naciskasz strzałkę w dół kursor przesuwa się w dół, nie mają żyroskopu. Taki pilot z żyroskopem na aliexpres i z klawiaturą to koszt około 5$
  • Odpowiedz
@Nurbon: minus jest taki, że nie odpalisz tego chroma z okna głównego (chyba, że się jakoś da dodać skrót a ja o tym nie wiem) tylko przez ustawienia->aplikacje i tam szukasz, ew przez kodi i tam też jest lista zainstalowanych aplikacji androidowych w dodatkach
  • Odpowiedz