Wpis z mikrobloga

#!$%@? mircy gdzie kupie jakis porządny spodzień do pracy :D wszystkie dotychczasowe spodnie materiałowe z hm, pull, zara ktore mi odpowiadaly po kilku praniach blakły, traciły kolor i ogolnie szybko sie niszczyly. Macie jakies swoje sprawdzone marki/sklepy? #modameska troche #pracbaza #streetwear
  • 8
@mor3nko: a w czym pierzesz? Spróbuj prać w żelu do prania a nie w proszku - żel jest delikatniejszy i nie spiera tak kolorów, a jak większość dorosłych ludzi pewnie nie masz jakichś hardkorowych plam na spodniach.
@mor3nko: to może zamiast sieciówek spróbuj u prywaciarza w jakimś "butiku" - dasz za spodnie trochę więcej, ale pewnie będą polskiego producenta i dobrej jakości - niebieski kupował jakiś czas temu takie bardziej na wyjścia i bardzo dobrze się trzymają. Nie wiem czy są jakieś sieciówki z lepszymi jakościowo spodniami - wygląda na to, że wszędzie jest to samo. ;)
@mor3nko w sensie chinosy? A jakie kolory?
Ja miałem zawsze ten problem z granatowymi, kilka pran i spodnie do wyrzucenia. Myślałem, że ten kolor tak ma. Kupiłem 2 pary w Bytomiu i od roku nosze, piorę i wyglądają bardzo dobrze.