Wpis z mikrobloga

@Zyvold: na dobrą sprawe to (z tego co pamiętam, nigdy nie byłe fanem tv i czasami rzuciłem okiem jak gdzieś w tle leciało) TVN stało murem za PO, a na TVP było zwykle umiarkowanie. Nie było takiego ciśnienia glaskania władzy, bo mieli inne "swoje" media. PiS ma jakieś republiki itp. ale to TVP jest ich główną tubą propagandową.
  • Odpowiedz
@keep_it_real: Widzisz, dalej nie rozumiesz. Goście z tego samego klucza, którzy są i tak zdolni do krytyki PO + osoba, która po prostu zdaję sobie sprawe z rzeczywistości i tego, że straci pracę i niezbyt dobrze to przyjmuje (no k---a, dziwne, co nie? xD ) to dla Ciebie dokładnie taka sama sytuacja, w której CAŁA STACJA nie ma żadnych skrupułów przy ciągłej, kompletnie nieobiektywnej krytyce partii opozycyjnych (a nawet grup
  • Odpowiedz
@Rzuf22 No dobra, ale TVN to jak sam wiesz stacja prywatna, która może emitować praktycznie co chce (no oczywiście do granic rozsądku), a TVP to stacja publiczna, na którą idą podatki całego kraju, która ma pełnić pewną misję i być apolityczna.
  • Odpowiedz
@Zyvold: ale dlaczego wyskakujesz z tvn, skoro my rozmawiamy o tvp :) sytuacja w tvp jest patologiczna i nie uległa zmianie od 10 lat :) i tylko o tym piszę :) co do tej mitycznej krytyki, to raczej wyciąganie wniosków z porażki :)
  • Odpowiedz
@keep_it_real: nie rozumiem tego filmiku. Nagranie, widać, że nie na żywo, prawdopodobnie z klauzulą pozwalającą Komorowskiej na akceptacje materiału. Geez, tak samo się robi np. w wywiadach dla dziennikarzy prasowych, którzy potem wysyłają gotowy tekst do akceptacji. Lepiej mieć ucięty wywiad, powtórzone pytania niż nie mieć w ogóle. To normalne, że przy wywiadzie montowanym później nie wszystko idzie, pewne rzeczy są powtórzone.
  • Odpowiedz
@rzuf22: no kwestia gustu :) jeden lubi pomarańcze, a inny jak mu śmierdzą skarpetki :) jak chciałem Ci zwrócić uwagę jak bardzo "pomocna" tvp starała się być podczas kampanii bronka :) dziwnym trafem nie wypłynął taki materiał np z żoną kukiza, nie?
  • Odpowiedz
@keep_it_real: no to może tak pomagali, ze aż wypłynął materiał, a z kukizem nie. K---a, szukasz dziury w całym. Za PO nie było #paskigrozy I nie mówie że wtedy byli święci, bo k---a Kraśko jak wiadomości prowadził, a potem gościa miał to było to jednostronne. Z tym, że pis poszedł jeszcze dalej, nie tylko tvp popiera obóz rządzący, ale jest dla niego wręcz tubą propagandową.

No i jeszcze
  • Odpowiedz
@rzuf22: halo? ziemia? hashtag na portalu ze śmiesznymi obrazkami to żaden wyznacznik opinii społecznej, świat jest ciut szerszy :) ja też byłem u mamy :) a tam twardo tvn24 i mama do mnie w te oto słowa: "życzę tym sk...synom z PIS, żeby im się nie udało, bo dzisiaj 13. , jesteśmy inwigilowani jak nigdy wcześniej!" bałem się podpytać, czemu nabrała takich mocnych podejrzeń o inwigilacji :)
  • Odpowiedz
@chanelzeg: G---o prawda, nie było sondażu dającego Bronkowi ponad 40% głosów. Był jedynie sondaż pytający "kto wygra wybory". A jest to ogromna różnica, wtedy o takim Dudzie powszechnie myślano "a to ten z solidarności", bądź nie miano o nim zielonego pojęcia.
  • Odpowiedz
  • 3
@keep_it_real daj spokój Mirku, ludzie nie rozumieją, że TVP zawsze była telewizja, która mówiła dobrze o władzy i źle o opozycji. Nikt nie dawał j-----a o TVP wcześniej po prostu, bo platforma nie była tak obciachowa jak teraz niby PiS jest. A te nagłówki, cóż, może i przegięcie, ale wolę to niż te niby obiektywne materiały xD
  • Odpowiedz