Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi to, że to jest zły sen. Że to #!$%@? żart.
Partia, która złamała wszystkie możliwe normy prawne - zarówno krajowe jak i prawa międzynarodowego, ma poparcie 50%? Partia, która ogranicza naszą wolność? Wolność mediów, wolność wyznania, niezależność sądów? Partia, która zadłużyła następne pokolenia masa najmłodszych emerytów i bachorów 500 plusowych? Partia , której szef chowa się za plecami pionków bojąc się ewentualnej odpowiedzialności w przyszłości? Partia, która swoim działaniem przeczy dorobkowi nauk, szczególnie o prawach człowieka i ekonomii? Partia, która nie posunie się przed niczym, co mogłoby zagrozić utracie władzy? Która swoimi ludźmi obsadziła nawet stanowiska typu prezes stadniny koni? I wreszcze patria, która pluje wam na wasze polackie ryje dekomunizując nazwy ulic, a jednocześnie posługuje się panem Piotrowiczem, by ponownie zaprowadzać ład autorytarny?

Polacy, jesteście prawdziwymi prymitywami. Gardzę wami totalnie(lubicie to słówko, co?)

#polityka #polska
  • 24
  • Odpowiedz
Każdy, kto używa tak obrzydliwego języka jest na 100% rasistą. Tylko ty juz tak rasizmem przesiąkłeś, że zupełnie sobie z tego nie zdajesz sprawy.


@Andreth: Używam takiego języka, bo na to zasługują ci śniadzi kombinatorzy. Z Eurostatem też się kłócisz, bo powiedzieli, że 3/4 "nachodźców" to mężczyźni w wieku produkcyjnym, a nie kłamliwe POwskie zapowiedzi o "matkach z dziećmi"?
Żeby daleko nie szukać tego "rapefugees".
https://www.welt.de/newsticker/dpa_nt/regiolinegeo/badenwuerttemberg/article171509105/Kinder-im-Schwimmbad-sexuell-belaestigt-Mann-festgenommen.html
(to samo, ale po polsku)
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Nie wyzywam od "rasistów", nazywam zjawisko po imieniu. Jesteś rasistą, co pięknie udowodniłeś. Tak, wyobraź sobie, że głosisz klasyczne rasistowskie poglądy. Nie wiem czemu tak się krygujesz, stań w prawdzie i powiedz: jestem rasistą, uważam że przypisywanie całej społeczności negatywnych cech na podstawie czynów jednostek, język pełen pogardy i uprzedzeń, wybieranie danych mających przedstawić daną społeczność w negatywnym świetle (oczywiście nigdy nie zadałeś sobie pytania, ilu uchodźców prawo do podjęcia
  • Odpowiedz