Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Rozpustnik: zerżnij i daj spokój. Albo wróci do swojego i będzie mu wierna po tym jak zazna czegoś innego, albo stwierdzi, że ten związek to nie dla niej i po prostu pójdzie w tango zostawiając starego faceta. Kobiety tak samo jak faceci potrzebują spróbować czegoś, aby wiedzieć czy to jak żyją im odpowiada czy też nie.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: ja mam wszędzie jeszcze zdjecia z bylym, takie nornalne, koleżeńskie, chociaż zerwalam z nim 2 lata temu bo się przyjaźnimy i to akurat fajne zdjęcia z fajnych chwil. Weź to lepiej sprawdź zanim zrobisz z siebie błazna.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Może spójrz kiedy te zdjęcia były robione. Nie każdy człowiek usuwa z fb wspólne zdjęcia z ex po zerwaniu. Jeśli się mylisz to niepotrzebnie zranisz faceta, który i tak pewnie nie najlepiej się czuje po zerwaniu.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: z tego co ona napisala do ciebie wydaje mi się, że jej chłop jest po prostu #!$%@?ą, która nie umie wziąć spraw w swoje ręce, ani podjąć decyzji i wszystko spycha na nią.

Nie akceptuję bolcowań na boku, uważam że zachowuje się typiara #!$%@?, ale chyba jestem w stanie ją trochę zrozumieć - to musi być zajebiście męczące kogoś tak bezustannie niańczyć.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Kurde, czy tutaj serio są same stuleje myślące fiutem zamiast mózgiem? Widzisz jaka jest sytuacja to odpuść, bez tej jednej cipki życie ci się nie zawali, pomyśl, że pójdziesz z nią do łóżka a ona cię potem o coś oskarży, albo, powiesz facetowi a on nie uwierzy Tobie tylko jej i będzie ci groził czy coś, bo go nie znasz. PO PROSTU JĄ ZIGNORUJ nie odpisuj już jej i tyle,
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: jeju jaki bait, laska przy pierwszej lepszej rozmowie pisze takie rzeczy do randoma ktorego na oczy nie widziala, wyjdz w koncu z domu a nie zasmiecasz mirko swoimi mokrymi snami z tindera dla przegrywow, karyn i ameb. Mirki, ruchac czy nie? XD Jesli nawet bylaby to prawda i gdyby szukala alfy do ruchania to oszczedz jej czasu bordo z wykopu
  • Odpowiedz