Wpis z mikrobloga

@VAPORWAVE Więcej książek, kosmetyki (zestaw np zel pod prysznic + szampon + olejek), bon na zakupy, jakąś świąteczną bieliznę, coś związanego z jej zainteresowaniami tadaaamm
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal wtf jak ty chyba nigdy bielizny nie kupowałaś xD Wiesz ze bielizna to też piżama, koszulka nocna czy skarpetki a nie tylko majty i stanik? Nie wiem w czym widzisz problem czlowieczku
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal Jakoś logiczną konsekwencją napisania "Książka" nie jest książka kucharska czy książka dla dzieci, wiec nie sądzę że słowo bielizna ogranicza się tylko do majtek i stanika ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@cytmirka: trzeba było wobec tego napisać "ubranie", idąc tą logiką. Tak czy siak: koszulę nocną również trzeba zmierzyć, ponieważ z reguły mają śmiesznie niedopasowane kroje. Z bezpiecznej części bielizny zostaje tylko piżama i skarpety - warto więc to jednak doprecyzować, szczególnie, że znaczna część osób nie wie dlaczego pozostałych części się nie kupuje. Ot, po prostu - jak ktoś pyta o radę, to warto doprecyzować.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal No niby tak, ale skoro to jego dziewczyna (tak wnioskuje) to raczej wie jaki rozmiar powiedzmy majtek nosi. Tym bardziej ze że już w wielu sklepach są uniwersalne rozmiary S-XL. Raczej nie jest ciężko na oko dopasować do kogoś rozmiar. No nie wiem, ja bym kupiła ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cytmirka: uczepiłam się, bo właśnie sama mam kilka rozmiarów majtek, kilka rozmiarów staników i tak naprawdę poza mną (a i sama często muszę mierzyć), to nie wiedziałby nikt co kupić, gdyby ktokolwiek chciał zdalnie. No. Dlatego tak się uczepiłam, żeby się chłop nie wkopał ;) Chyba że o, bon do sklepu z bielizną. Pozostajemy w temacie, a można zmierzyć.
  • Odpowiedz