Wpis z mikrobloga

Mam pytanko jak ustawić czułość myszy w #csgo

Do tej pory gralem na rozdziałce 1920x1080 przy czułości 1.8 w ustawieniach CS oraz 800dpi w myszcze. Oczywiście bezposredni odczyt włączny

Teraz zmieniłem na 1600x900 (16:9) i jak mam ustawić sensa zeby odpowiadało temu 1.8 co mialem na FullHD??

#gaming #csgo #csgozwykopem #steam
  • 9
  • Odpowiedz
@Qwik3: w jaki sposób? jedyne co może robić różnicę to przejście z 16:9 (albo 4:3 bb) na 4:3 streched, wtedy ruchy w poziomie różnią się od tych w pionie
  • Odpowiedz
@rdkN: właśnie też mam takie wrażenie, nawet na logikę patrzeć to przy mniejszej rozdzielczości jest mniejsza droga (liczba pikseli) do pokonania niż przy większej.
Zmieńcie sobie na FullHD a potem na maksymalnie niską i moim zdaniem jest różnica
  • Odpowiedz
@tomtom92: wejdź sobie do gry i spróbuj porobić pełne obroty na podkładce na różnych rozdzielczościach - zawsze wychodzi mniej-więcej tyle samo, ale to wynika z tego, że ciężko prowadzić myszkę po idealnie prostej linii xd (ew. w jakichś tanich myszkach może pojawić się jeszcze akceleracja)
nie wiem jak to ładniej napisać, ale wykonując ruch myszą obracasz się o jakiś kąt, a nie o daną liczbę pikseli, gdyby tak nie było,
  • Odpowiedz