Wpis z mikrobloga

Właśnie mija 7 doba, jak czekam na przelew ETH z @Bitbay, na głównej dalej informacja, że występują "opóźnienia", ale jak na moje oko, to nie są opóźnienia, tylko blokowanie środków. Nie można z nimi nic zrobić... status transakcji na bitbay jest "WYKONANY", a na moim adresie ETH wciąż jest pusto.
#bitbay #kryptowaluty
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gdf25ga: jasne też możesz wspomnieć, bo vitalik mógł też nie zauważyć mojego przelewu, skoro nadal nie dotarł. Skoro @Bitbay tak mówi to znaczy że tak jest, w końcu to poważna firma i nie pozwolili by sobie na takie olewanie sprawy.
  • Odpowiedz
@Bitbay: @schurstkie: dzwoniłem do Vitalika, mówi że ostatnio miał przeprowadzkę do nowego biura i w sumie miał w dupie klientów ETH. Teraz jedzie na wakacje, mówi że może zaksięguje w nowym roku jak mu się będzie chciało.
  • Odpowiedz
@Bitbay: >

Problem z ETH został rozwiązany. Księgujemy na bieżąco.


Na bieżąco to rozumiem, że kolejka dogoniła i wpłaty są teraz realizowane real-time? Bo mi ETH dalej nie doszło :(
  • Odpowiedz
@Bitbay: Z takim poziomem usługi to powinniście w ramach przeprosin dać miesiąc bez prowizji. Ciężko znaleźć gorszą obsługę za takie pieniądze które bierzecie
  • Odpowiedz