Wpis z mikrobloga

@Moni22w: Nie piszę. Albo same zagadują, albo wcale. Nie chcę nikomu w dupę włazić, a i tak po tym jak niektóre zagadują to mam wrażenie, że tak jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ogólnie to po sparowaniu się pisze raczej. ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@losmarineros nie chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Esubane eee tam nie tak dużo tych prób było, teraz już wiem czego mogę się spodziewać i jestem gotowa na wszystkie głupie propozycje :p Tak czy inaczej Tinder gorszy i to ostateczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moni22w: Jeśli Was sparuje to rozmawiacie za friko; jeśli nie, to niebieski musi kupować kredyty, aby móc do Was zagadać. Osobiście staram się pisać do sparowanej, natomiast abym musiał za to płacić profil musiałby być fest, więc ostatecznie "raczej ważne" :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Esubane dla mnie lepsze, może to kwestia wieku :)
@adik311 ok, dobrze wiedzieć( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już mam ponad 100 polubień i parę wiadomości, nie chce wiedzieć co się dzieje na profilach u naprawdę ładnych dziewczyn (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Moni22w:
Większość to nie fake i martwe konta, tylko takich samczyków mentalnie 12-16 lat na internecie i w miejscach typu badoo czy tinder jest cała masa, jeśli już piszą to hej co tam, albo jakieś wypokowe "śmieszne" teksty- że tak przykro uogólnię.

Jeśli chcesz poznać kogoś, to zamiast siedzieć przed ekranem monitora lepiej wyjdź na samotny spacer po starym mieście i daj szansę na to, by ktoś Cię zaczepił. Gorzej, jak
  • Odpowiedz