Wpis z mikrobloga

@x-SANTA-x: Ja wiem? Kwestia indywidualna..
Na pewno nauki jest sporo, sam program jest bardzo nieintuicyjny, robili go artyści, a nie informatycy.. Bie wspominając o tym, używa się +5 programie, do jednej rzeczy.
No i czym dłużej robisz, tym szybciej, a możesz siedzieć miesiącami i poprawiać detale.
@Morit: hmmm zainteresowales mnie. A teraz pytanie moze troche inne - polecilbys nauke tego od podstaw czy dalsza nauke CADo podobnych progrmaow osobie ktora interesuje sie drukiem.

@x-SANTA-x: I to i to :)
Według mnie programy CAD'owskie to obowiązek jeśli chce się mieć drukarkę 3d - bez sensu móc wydrukować każdy możliwy projekt, jeśli ten projekt musisz gdzieś znaleźć w internecie.
A jeśli już go znalazłeś to równie dobrze możesz go kupić.

Trik polega na tym, żeby móc samemu zrobić to co potrzebujemy - czy urwany zawias, czy urwany zawias, ale zrobimy lepiej, bo sami poprawiamy pewne wady
@x-SANTA-x: Ja tak zrobiłem, miałem lata w projektach funkcjonalnych..


Możliwości jest multum, zawodowo byłem w gamedevie, robiłem nadruki na koszulki, robie symulacje astrofizyczne, oczywiście druk3d ze strasznie szerokiego pola - od elementów ozdobnych, do funkcjonalnych, od figurek, lamp do protez i elementów medycznych..

Fusion ok, dobry wybór.
@Morit: teraz to mi zaimponowales - tez tak chce () a skad takie doswiadczenie i wiedza? Sam sie wszystkiego uczyles czy bardziej nauczyly Cie studia/praca ?
@x-SANTA-x: Poważny wypadek miałem, to dużo wolnego czasu się zrobiło ;)


Mam dwa monitory to na jednym mogę nawet film oglądać, a na drugim czytać tutoriale (chociaż łatwiej z serialami ;)
W łazience też mam TV z laptopem, telefon 6 cali.. nie trace czasu ;)