Wpis z mikrobloga

@insejn:
130-140 z dobrym eq jak ogarniasz, na 115 msie jak tam biegałem to jeszcze było ryzyko wywrotki.
Ogólnie w okolicach 110 jesteś już w stanie na bieżąco czyścić bez utamy, ale wystarczy że zrespią Ci się 2-3 minosy atakujące na dystans (hunter i priestestess czy jak się on tam nazywa) i wywrotka. Nie mówiąc już o expieniu solo za tpkiem ;)
  • Odpowiedz
@insejn:
Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie i Twojego skila. Hero cave był słabszy pod względem expa ale łatwiej trafić jakiś fajny loot. Czy dużo słabszy to ciężko stwierdzi bo na Ora szybszy spawn mobków a na Hero często latają całe ekipy. Ora to znów głównie exp, możesz jeszcze iść na death portal (coś ala hero cave ale bez hero), gsy (port hope), ancienty (ankh tomby), z ekipą jako tako grimwale/hellspawny
  • Odpowiedz
@Trique: dzieki :D ja to tylko sobie ten tydzien pogram bo free pacca dostalem za nielogowanie przez x czasu a mam gpki na wastowanie wiec bardziej na expie mi zalezy, zostane na oramond
  • Odpowiedz
@insejn:
Ogólnie ms/ed od 50-60 do 130-140 najwydajniej expi na ora o ile hajs nie gra roli, tylko później już się tą miejscówką rzyga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc ładuj sobie mana/critic imba, supple i ora (tylko o utamie pamiętaj). Imba rób sobie drugiego poziomu bo pierwszy jest bez sensu.
  • Odpowiedz
@insejn:
Teoretycznie tak, faktycznie bierze się do ręki sova (najlepszy miecz bez przynależności tylko dla eka) i ładuje w niego crita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@insejn:
20:44 You see a magic sword (Atk:48, Def:35 +3).
Imbuements: (Intricate Strike 6:01h, Intricate Void 6:01h).
It can only be wielded properly by players of level 80 or higher.
  • Odpowiedz