Wpis z mikrobloga

#rozowepaski pomocy. Chcę kupić różowemu pod choinkę jakieś fajne kosmetyki typu żel pod prysznic, pilling, mydło do rąk, krem do rąk/balsam do ciała i żel do mycia cipuszki (bez szamponu i odżywki, bo to już wiem gdzie i jakie lubi). Tylko żeby to oprócz jakości było ładne. Ładne, czyli oszczędna kolorystyka i forma, takie ze smakiem. Mój różowy nie lubi oczojebnych etykietek na tego typu kosmetyków, które są na wierzchu, bo nie pasują do łazienki w fajnym, stonowanym stylu (szarość, biel i drewnopodobne kafle, takie klimaty). Wiem, że rozgląda się za czymś takim jak na zdjęciu, chciałbym jej sprezentować taki zestaw :) Rzućcie jakimiś nazwami, bo kompletnie nie wiem nawet czego szukać, co wpisać w google "kosmetyki w ładnych, nieoczojebnych opakowaniach" raczej odpada :P #kosmetyki #pytanie #pytaniedoeksperta
s.....1 - #rozowepaski pomocy. Chcę kupić różowemu pod choinkę jakieś fajne kosmetyki...

źródło: comment_kQoDGulJtPE3rIxtBs5XotQJvjXAPOOQ.jpg

Pobierz
  • 20
nie, nie miałam nigdy chłopaka wiec nie wiem jak ludzie do siebie się zwracają


@heathermatarazzo: No do siebie to "kotku" "misiu" "hipciu czy inny "robaczku" kto jak woli, a na to na dole to mówią "cipuszka", "pusia", na wacka "ptaszek" itp. Jeszcze nie spotkałem się z parą, która mówi "mogę pogłaskać twoją waginę/prącie/penisa" albo "włóż mi palec do pochwy" bo to takie creepy by było.