Wpis z mikrobloga

Czy u kogos w #uk kto mieszka w mieszkaniu ma usuniety snieg z parkingu?
U nas nikt nie przyszedl tego ogarnac, chodniki zasypane, z parkingu sie nie da wyjechac bo się po prostu zakopuje... Dzwonie od kilkunastu minut na emergency maintanance line zarzadcy ale oczywiscie nikt nie odbiera... ja #!$%@?...
Niby w Polsce jak w lesie a spadnie snieg to zaraz pojawia sie armia ludzi na drogach i chodnikach... a w KRÓLESTWIE paraliż...

#gorzkiezale #emigracja #zalesie
  • 9
@trustME: Chyba dlatego, że ostatnie takie opady były w UK w 2012 i nie było sensu przez 5 lat nawet szufli na składziku trzymać. Do środy wszystko stopnieje. Jutro w Bham i Lesta za to ślisko będzie...Keep Calm and nie trzymaj spiny :)
@Lewy13452: Birmingham

@Wujek_Fester: @motoinzyniere: @bluehead: wszyscy sa zablokowani. Tu nawet nie chodzi o zimowki bo po prostu jest za grubo sniegu i nie da sie przez niego przejechac, a nie ze sie slizgam.

@bluehead: serio zarzadca nie odpowiada za usuniecie sniegu z drogi osiedlowej? Nie mowie o sluzbach publicznych.

Zresztą sluzby publiczne nie ogarniaja nawet usuniecia sniegu z glownych dróg i autostrad...
@Wujek_Fester ja nie wiem. Wczoraj o 7 rano wracałem z rugby do coventry. Drogi #!$%@? śniegiem i lodem, wszyscy zakopani albo się toczą 15 na godzinę, a ja starym Punto na letnich oponach na luzie przejechałem. Co prawda w poślizgu duża część drogi no ale cóż. Tu nie chodzi o złe warunki pogodowe tylko w uk ludzie nie mają żadnych umiejętności za kierownicą