Wpis z mikrobloga

UWAGA MIRKI!

Pragnę zorganizować małe #rozdajo. W szczególności zachęcam do udziału ludzi z #krakow

Dostałem dwie podwójne wejściówki na krakowską prapremierę filmu "fanatyk" z Ryśkiem z Klanu i Dziędzielem w rolach głównych, oraz spotkania z twórcami po seansie. Niestety z racji tego, że muszę do końca roku pozostać w Holandii nie będzie dane mi uczestniczyć w tym wiekopomnym wydarzeniu. Ubolewam nad tym i zwijam się z płaczu, a moja stara nie nadąża robić bigosu na uspokojenie. Moi rodzice w Polsce nie dostaną urlopu (poniedziałek nie jest najlepszym dniem dla takich eventów), a kuzyn powiedział że ma roboty dużo przed świętami i nie jedzie.

W takim razie to Wam oferuję te wejściówki i spośród osób, które zaplusują ten wpis moja żona wylosuje zwycięzców. Wygrana to wejsciówka dla plusującego oraz osoby towarzyszącej, z którymi skontaktuję się przez wiadomość prywatną w celu otrzymania imienia i nazwiska (niezbędne do wejścia na seans).

Warunkiem otrzymania wejściówki jest zaplusowanie tego komentarza i krótka relacja po projekcji w prywatnej wiadomości z tego jak to wyglądało itp.

Data i miejsce w zdjęciu pod wpisem.

#rozdajo #fanatyk #copypasta #krakow #film
IkBenPool - UWAGA MIRKI! 

Pragnę zorganizować małe #rozdajo. W szczególności zachę...

źródło: comment_wVbbTfpbmgIUC3ZORY5okP3Blh1htD9A.jpg

Pobierz
  • 49