Wpis z mikrobloga

Przyzwyczaiłam się do tego, że w gunwotestach w necie dotyczących depresji wychodzi mi zawsze, że mam objawy ciężkiej depresji, ale teraz jakiś test to już zupełnie mnie obraził, bo mi napisał

Istnieje także zwiększone ryzyko, w porównaniu do innych osób, że Twoja sytuacja rodzinna pozostawia wiele do życzenia. Być może jesteś żoną lub mężem osoby uzależnionej od alkoholu, ofiarą przemocy fizycznej lub słownej agresji. Jeśli masz dzieci, istnieje większe ryzyko, że sam (-a) zachowujesz się wobec nich agresywnie.

a tak naprawdę moja sytuacja rodzinna jest ekstremalnie normalna, nikt nie jest uzależniony od alkoholu, nie jestem ofiarą przemocy żadnej, nie wyobrażam sobie bycia agresywną wobec dzieci

nie obrażaj pan dobre
#gownowpis #pyramarudzi
  • 18
@Slucham_psa_jak_gra_: miałam kontakt z wieloma, ale niezbyt długi z każdym dzieckiem
nie opiekowałam się poważnie, tylko zabawiałam czy coś

zawsze mi się wydawały urocze, a jak robiły coś niedobrego to w najgorszym wypadku wydawało mi się to neutralne, bo jak takie słodkie bobo robiło coś złego, to i tak jakoś tak od razu wybaczałam
@TrueSlav: ?
@Slucham_psa_jak_gra_: nie mam kogo wychowywać i nawet nie chcę, ale serio nie wyobrażam sobie bycia agresywną wobec dziecka
gdybym nagle w szafie znalazła dziecko i musiała się nim zająć, to spięłabym dupsko i zajęła się tym dzieckiem najlepiej jak umiem, bez okazywania jakichś własnych słabości i tym bardziej bez agresji