Wpis z mikrobloga

@w3n5zu: niby to dostawczak ale ruszyć ponad 1600 kg bmw to jakiś opór się poczuje. Zbita lampa i porysowany błotnik i zderzak. Tak czy inaczej w tamtym tygodniu za rysy na zderzaku i wgniotke na błotniku dostałem 1050zl, więc tu też podobne kwoty wchodzą gre- jeśli sprawa a policji i przez ubezpieczenie z ucieczka to regres wiec słabo dla kierowcy.

Ale znowu jakby nie patrzeć uciekł i gdyby nie przypadek to
@martek-77: Zależy jak zareaguje firma, jak powiesz ile kosztują części i robocizna to mogą sami wyskoczyć z ubezpieczeniem, z drugiej strony po swoim (niestety) doświadczeniu wiem, że nawet jak się toczysz to powinno być czuć, że się zatrzymałeś/uderzyłeś a gość uciekł i to jest mało fajne.

Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@martek-77: Najlepiej najpierw skontaktuj się z tą firmą i załatw to polubownie. Spisz oświadczenie i na tej podstawie staraj się o odszkodowanie. Tak będzie najszybciej, ale jeśli to nie przyniesie efektu to będziesz musiał pójść na policję i zgłosić szkodę. Równocześnie możesz zwrócić się do ubezpieczyciela, bo on i tak samodzielnie wyjaśni sprawę. Prawdopodobnie poprosi o notatkę policyjną i dowód w sprawie. Cóż... wtedy na odszkodowanie będziesz musiał dłużej poczekać -