Wpis z mikrobloga

#godelpoleca #muzyka #wykwintneprogresjeakordow #jazz #paniladniespiewa

Isabelle Antena - Dans Le Jardin D'Eden

dokąd zmierzasz, panno Izabelo, gdzie stanąć żeby wyprzedzić twój kolejny krok? chciałbym nadgonić, przecierać szlaki, ale to nie robota dla mnie. ty ominiesz wytartą ścieżkę, pójdziesz bujną trawą, zahartujesz chód w gąszczu pokrzyw i będziesz prosić los o więcej.

Izabela przestała chodzić do kościoła, nie mają tam dla niej już pokuty. odkłada cudze chwile na później. trzyma uczucia w twardym szkle. Izabeli nie straszna już, samotna walka z codziennym złem. każdy zastanawia się, czy nasł#!$%@? czasem szumu w wietrzny dzień. czy porównuje płatki śniegu i liście z drzew. lubi nieproszona znikać, zostawiając krótki list - nie było nigdy mnie -nie oglądałam filmów twych-. pogubiłam twoje sny- nie wypiłam naszej krwi.-

Izabelo, ty nie chcesz już umierać modnie, bo tak jest niewygodnie. jeszcze tylko rok i wianek upleciony z łez, władca czasu zetnie w pień. już nie poczujesz klucia starych róż, ani pulsujących serc. mimo że dalej trzymasz w dłoniach cały świat, zapominasz ile masz przed sobą jeszcze lat.
KurtGodel - #godelpoleca #muzyka #wykwintneprogresjeakordow #jazz #paniladniespiewa
...
  • Odpowiedz