Wpis z mikrobloga

Małe chwale się. Gram na singlu tylko z Plugy. Po 2dniach ( ogólem LK nie liczę xD ) męczenia lower kurast ( kilkaset runów ) wreszcie wpadł ber.
Po drodze sur. Już miałem robić soskę na classic i rushować muły na hell by kuźnie porobić i uppując umy/isty dojść jakoś do bera.
Teraz na drodze do enigmy stoi jah, które w LK już nie wydropie ( powyżej bera leci na hellu od 4aktu a zod od 5 ) - dlatego będzie testowanie co szybsze do farmienia na cow lvl hrów ( hammer czy blizz ). Niestety soska nie ma dla merca infi.

Najtrudniejsze prócz zdobywania hrów na singlu jest też pozyskanie dobrych itemów z socketami ( mówię o wersjach elitarnych np. broni dla merca, tarczy pala z 35-45 wszystkimi resami, nawet korbacza 4sox nie mogę znaleźć ( a póki co nie robić nowej soski na classicu która będzie rushować muły po quest u Larzuka ). No i dropienie kluczy po UT.

Reszta już wydropiła ( full tal rash, soj, viper, shako, arach, runy do hoto i cta, ww, zaka, sandy itd - chociaż dość długo już gram na tym save )
Ma ktoś jakieś doświadczenia z mixowaniem gc na skillery ( nie muszą być z hp? )? 80 ilvl styknie by wyszedł skiller?


#diablo2 #chwalesie
Pobierz Lewo - Małe chwale się. Gram na singlu tylko z Plugy. Po 2dniach ( ogólem LK nie licz...
źródło: comment_E8QBaYnbGiDri42nM735zY3VvzTKy5Kf.jpg
  • 10
@Lewo Dawno temu się bawiłem z gc. Ale to grałem na b-necie więc rollowałem aż wyszedł z hp. Natomiast wystarczał ten rzucony przez diablo. Skillery jako takie to lecą chyba już od a3 nm.
@Lewo: wyszedłem z wprawy, a po resecie chwile chyba pogram. Gdzie najlepsze dropy? Itemów i run? Wiadomo, że pewnie hell, a na nm gdzie?
@Retoryk: skillery 41life+ podobno można tylko z gc z balla hell wymixować. Baal ma 99mlvl więc powinien dawać 99ilvl itemki. Mi sk wypadały przy okazji dropienia hr'ów w lower kurast, one mają 80ilvl.
Tylko zastanawiam się czy jak mam gc z mniejszym ilvl, to jego Alvl ( poziom affixów ) będzie niższy więc ciężej będzie mi wyrollować sk.

@poh: po samym resecie to pewnie andy/mef na koszmarze ( dużo unikatów
@Lewo: dzięki moc ;) trochę się pokryło z tym co pamiętałem.

Soso na classicu kiedyś miałem, ale tam cieżko o dobre itemy + musiałbym mieć co namniej jakiegoś hammera co by kuźnie potem robić + kilka kluczy i virutalek aby się opłaciło/ewentualnie chętnych jakiś. Nie wiem czy się w to później nie pobawię albo pogram postacią którą mało grałem, np. necro. Z reguły mf soso/smiter here ;)