Wpis z mikrobloga

Przyszła wykoppaczka od @fiotr_pronczewski

Cóż mogę napisać: Magia świąt. Dosłownie.

Inaczej nie mogę wyjaśnić tego, że trafiłeś we wszystko. Nigdzie nie pisałem że uwielbiam góralki i to moje ulubione Polskie batony, nigdzie nei pisałem że paprykarz szczeciński to coś co bym opierdzielił od dawna. Nigdzie nei pisałem, że pasztet to coś co zawsze chętnie wezme do samolotu :D

Ponad to świetnie trafione to, że warlock to moja ulubiona klasa w RPG <3

Model #bmw - trochę mi zejdzie na sklejenie go.. ale zrobię to, i dziękuję Ci bardzo bo M1 to jeden z moich ulubionych modeli!

Kubek jest świetny, idealnie nada się do mojego zarąbanego obiektywami biurka :D

No i Świeżak - teraz mogę przestać odkładać na emeryture, prawdziwe (jak to określiłeś) "Polskie Bitcoiny" dadzą mi bogactwo :D

Co do listu - dziękuję Ci, że napisałeś go odręcznie, dawno nie czytałem niczego co było pisane w ten sposób! Pozdrów proszę swoją Żonę i Dzieci i przekaż im moje uściski i najlepsze życzenia świąteczne. Wiele radości sprawiło mi czytanie (deszyfrowanie) tego listu. Zachowam go na pamiątkę bo ma on dla mnie wielką wartość.

Właśnie dlatego biorę udział w wykoppoczcie. Można w świetny sposób poznać wspaniałych ludzi!

#wykopoczta
#wykopaczka
sorek - Przyszła wykoppaczka od @fiotr_pronczewski

Cóż mogę napisać: Magia świąt. ...

źródło: comment_zacxXKdrMAy5MLwJqqqGd5kF9u7qgeci.jpg

Pobierz
  • 7