Wpis z mikrobloga

Mirki, jakaś myjnia we #wroclaw, gdzie umyją dobrze/bezpiecznie karoserię i nałożą wosk przed zimą i nie zedrą ze mnie? Żaden detailing, chodzi mi o domycie w miarę nowego lakieru i zabezpieczenie przed solą i innym g..nem z drogi. Zrobiłbym sam, ale z bezdotykowych gonią z gąbkami, a karcher nie radzi sobie z nalotem.
  • 7
@testuser: jedz sobie późno na obornicka pomiędzy baltycka a bezpieczna, kiedyś tam nawet szczoty i chemia do mycia felg była + szczoty do mycia dachu np, prosili tylko o nieblokowanie stanowiska jak duży ruch był.
Z takich myjni to Basja, koło biedronki na szczycie Kościuszki / Traugutta mieli niezłe ceny, przy lidlu przy obornickiej tez była myjnia ręczna z rozsądnymi cenami
@zorq @bongo15 Dzięki, ostatecznie pojechałem w nocy na Krakowską (przy wiadukcie z AK). Kolejki nie było, to i auto domyłem, chociaż ruch spory, jak na nocne godziny. Wosk się skończył ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale przynajmniej zmyłem cały syf.
Edit: a żona mówiła: kupisz białe, będziesz psioczył, że wiecznie brudne ( ͡ ͜ʖ ͡)