Wpis z mikrobloga

Tak tylko w kwestii #bitcoin Jakoś w 2014 roku miałem laptopa, którego zaszyfrowałem Truecryptem. Na laptopie miałem portfel z jakąś nieznaczącą iloscią btc - rzędu 0.1 btc. W tamtym momencie to było mało warte, teraz ma wymiernie dość dużą wartość. Znalazłem dysk z tego laptopa i rescue disk do niego, niestety, każde hasło które wpisuje jest nieprawidłowe.
Pamiętam, że hasło to był zlepek dwóch lub trzech normalnie używanych haseł - z kilku/kilkunastu których używam na codzien. Jak ugryźć próbę odszyfrowania tego? Ktoś się w to bawił?
#veracrypt #truecrypt
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bachal: dwa razy po drodze straciłem całą kasę. Raz na Bitcoin Trader a później na giełdzie na dźwigni. Dwa razy zaczynałem od zera. I wiesz co nie płaczę. I szczerze. Gdybym teraz stracił wszystko to zacząłbym dokładnie tak samo. Wziął jak to się mówi dupe w kupe i zaczął ostro pracować i kumulować od nowa bo niedługo następny halwing. Ja przez tego j------o bitcoina i przez to, że straciłem wszystko
  • Odpowiedz
@pawlo74: Nie mówię tego złośliwie, po prostu nie do końca ogarniam temat. Twoje założenia opierają się na porządnych sumach wejściowych. 50k$ dwa lata temu, gdy BTC był po ile? Nie mam pojęcia, zakładam 500$, to 200 BTC. Teraz warte przy ok. 15k$/1BTC 3 mln$. Fakt, pieniędzy od czorta, wzrost niemożebny, tylko przy realnym wygenerowanym przeze mnie wkładzie na poziomie 1k pln/mieś to teraz byłoby raptem 400.... okej, nie było tematu,
  • Odpowiedz