Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedna rzecz... otóż parę dni temu na stream'ie Bystrzaka użytkownik o ksywie GigaByte wysyłał donejty po 100 000 zł co potem okazało się, że są to "fejkowe" donejty i rodzi się teraz pytanie jak on tego dokonał?
Coś tam obiło mi się o uszy, że przez TipAndDonation wysyłając kaske przez PayPal'a można tego dokonać (jakiś przelew bankowy przez zagraniczne konto), ale nie mogę sobie tego wyobrazić jak to dokładnie działa, pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bystrzak #bystrzaktv #danielmagical #paypal #stream
  • 10
@Snowden: konkretnych informacji niestety nie mam a to, że nie działa już to czytałem w komentarzach pod filmikami z shotów w jakich były te fejk donejty może i faktycznie bo robili burze o to youtuberzy dzwoniący do PayPal'a i w sumie większość osób tak pisze bo nawet już tych fake donejtów nie widać czytając komentarze pewnie jeszcze by się dowiedziało jak to działało
@Snowden: są filmiki na yt jak wysyłać fake donejty, po pierwsze musisz mieć kasę na koncie, wysyłasz ją w donejcie, a następnie praktycznie w tym samym momencie zgłaszasz się do paypal o zwrot z racje złego przelewu czy jakijś tam pomyłki.