Wpis z mikrobloga

@Lelkomtu dodaj ublock do adblocka.
Anty adblock sie placze bo gdy probuje zwalczyc adbloka to blokujesz ublockiem a jak ublocka to adblokiem.
Ostatecznie jak sie nie da to odpalas, w innej przegladarce
  • Odpowiedz
@Lelkomtu: Po prostu wyłącz personalizację reklam i włącz safeSearch. Wszystko znajdziesz w ustawieniach prywatności

Uprzedzam #heheszki, staramy się z różowym o drugie dziecko, więc wazektomia na pewno nie była w zakresie moich zainteresowań albo historii przeglądania ( ͡º ͜ʖ͡º)


Twoich nie, ale żony ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Arhi

Twoich nie, ale żony

Kolejna osoba, która pisze coś hehe takiego.
Nie mówcie, że korzystacie wraz z drugą połówką z kompa przez tego samego użytkownika, jak... jakieś zwierzęta ( _)
  • Odpowiedz
Uprzedzam #heheszki, staramy się z różowym o drugie dziecko, więc wazektomia na pewno nie była w zakresie moich zainteresowań albo historii przeglądania ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lelkomtu: Google zapewne uznał że cię na drugie nie stać i chciał dać ci do zrozumienia co należy zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Uprzedzam #heheszki, staramy się z różowym o drugie dziecko, więc wazektomia na pewno nie była w zakresie moich zainteresowań albo historii przeglądania ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lelkomtu: widocznie google na podstawie danych o Waszych oczekiwaniach, zakupach i wydatkach uznało że dwójka Wam wystarczy. Ot tak powolutku Ciebie urabia...

Ja to mam się czego bać - jakiś czas temu zaczęły mi się pokazywać reklamy
  • Odpowiedz