Wpis z mikrobloga

Chłopcy wiedzą czym jest siurek


@worm_nimda: Oczywiście że wiedzą, ale nie taki jak na tym #!$%@? rysunku, obdartym ze skóry, obrzezanym i z flakami (nasieniowodem?) w rozciętej pachwinie. Dla kilkulatka to może być trauma i prawdziwe #gore
  • Odpowiedz
To to gówno, na pierwszy obrazek fiutem w twarz (,) Dalej jest jeszcze lepiej, przekroje przez krocze i rozwarstwione jądra.
Lelkomtu - To to gówno, na pierwszy obrazek fiutem w twarz (╯︵╰,) Dalej jest jeszcze ...
  • Odpowiedz
@worm_nimda: nie mam pojęcia o czym piszesz typie. OP używa adBlocka tylko akurat musiał go wyłączyć ze względu na wymogi strony. a Ty się oburzasz że nie używa.
gdzie tu literówka? ja nawet nie wiem co to ublock i sądzę że nie tylko ja. 2x jak już ją zrobiłeś i nie wyjaśniłeś czym się ublock różni od adBlocka którego OP użyć NIE MÓGŁ
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo To inny program do blokowania. Część skryptów sprawdzających go nie wykrywa. Miss dlatego, że jest rzadziej używany (i moim zdaniem lepiej sobie z reklamami radzi).
Literówka w tym sensie, że miałem na myśli ublocka a z przyzwyczajenia napisałem adblock.

Tak czy inaczej już wiem, że też nie działa.
  • Odpowiedz
@Lelkomtu Polecam adNeausem, czy jakoś tak. Większość anty-blokerów nie wyłapuje go. Dodatkowo generuje sztuczny ruch, z którego dostawcy reklam muszą się potem swoim klientom tłumaczyć.
  • Odpowiedz