Wpis z mikrobloga

Femen protestujący w Kijowie. Nie wiem, jak to się można nie wstydzić.


@Venro: a jakby to była chuda kobieta, ale z obwisłym biustem czy brzydką twarzą? Miałaby robić operację plastyczną, by iść na taki protest?
Inna sprawa, że forma protestów Femenu sama z siebie daje mieszane uczucia: z jednej strony duża publika (media lubią to nagłaśniać), z drugiej strony za bardzo odwraca uwagę od meritum.
@hadrian3: sorry, ale inni ludzie nie istnieją dla zaspokojenia poczucia estetyki każdego naokoło.
Twój argument nadal można zastosować do innych osób: czy jeżeli ktoś ma zdeformowaną twarz, to powinien chodzić z zakrytą, bo kogoś to obrzydza?
@tyrald nie bo nic z tym nie moze zrobic od tak, domyślnie ludzie chodzą w ubraniach. Ona wybrała, że będzie gorszyc innych swoim tlustymn zadem. Zresztą o czym my rozmwiamy, każdy wie, że rozegrała sie po to żeby zwracac uwagę. Więc ludzie mogą wyrażać swoja opinie.
Zresztą o czym my rozmwiamy, każdy wie, że rozegrała sie po to żeby zwracac uwagę. Więc ludzie mogą wyrażać swoja opinie.


@hadrian3: z generalną formą protestów Femenu sam się nie zgadzam, o czym pisałem wyżej:

Inna sprawa, że forma protestów Femenu sama z siebie daje mieszane uczucia: z jednej strony duża publika (media lubią to nagłaśniać), z drugiej strony za bardzo odwraca uwagę od meritum.


Natomiast nie widzę powodu, dla którego
@tyrald nie no to nie jest tak, że tylko ładne mają protestować. Po prostu uważam, że każda osoba odpowiadającą takie coś w miejscu publicznym musi się liczyć z komentarzami. A to że tłusta locha gorszy w przeciwieństwie do zgrabnej to już nie moja wina tylko kogoś wyżej :)