Wpis z mikrobloga

tak ogolnie niedlugo rok sie konczy i w tematyce #seriale z tego roku chyba musze stwierdzic ze malo popularny i lekko niedoceniony #leftovers szczegolnie sezon 3 ktory wyszedl w kwietniu 2017 zrobil na mnie najwieksze wrazenie i wciaz wracam do trailerow, szkoda ze nikt o nim nie pisze, moze 1 sezon byl troche gorszy ale za to zakonczyli konkretnie i jestem na 99% pewna ze nic lepszego przez kolejne miesiace nie ogladalam, a ogladalam calkiem sporo.

co jeszcze doceniam tak bardzo bardzo to 3 sezon #mrrobot - zostaly 2 odcinki i juz moge powiedziec ze to cos pieknego, rowniez patrzac na to ze sezon 2 byl troche gorszy. 3 sezon tego serialu to czysta petarda.

#13reasonswhy tez mnie troche wkrecilo mimo hejtow ze to serial dla nastolatek.
#ozark bylo rownie wysmienite, pochloniete w chwile. specjalnie dla tego serialu kupilam netflixa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #netflix
mniej znany #thesinner tez bylo bardzo fajne.
O #absentia tez nikt nie pisze, choc serial 9/10 minus ostatni odcinek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Grace i grace tez spoko, fajnie sie ogladalo
No i #dark ktory wyszedl chwile temu, nie jest zly, trudno to porownywac z #strangerthings ktore bylo co najwyzej dobre w tym roku, ale mniej wiecej na tym samym poziomie
#belfer pierwsze kilka odcinkow to byla straszna kupa, ale kilka ostatnich fajnie sie rozkrecilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i jeszcze wychodzi w tym roku #blackmirror - czuje ze wskoczy na pierwsze miejsce tego rocznej listy :)

ktos ogladal cos fajnego w tym roku i moze polecic cos czego nie ogladalam? #seriale
sandra-lemonowska - tak ogolnie niedlugo rok sie konczy i w tematyce #seriale z tego ...
  • 7
@sandra-lemonowska: Leftovers od tego roku jest i chyba coś czuje długo będzie najlepszym serialem jaki oglądalem w całym swoim życiu. Ciężko o serial, który tak dobrze opowiada o miłości, wierze, odnajdywaniu siebie i to mimo wszystko w tak krótkiej historii. Zaraz po nim - sześć stóp pod ziemia - polecam jeśli ktoś nie widział - również ponadczasowa perełka.