Wpis z mikrobloga

siema mirki. Szukam abonaentu na audiobooki dla mojego ojca. Jedyny warunek - żeby dało się słuchać w samochodzie (pewnie najwygodniej jakby to było po BT z telefonu). No i ważne żeby była bogata oferta po polsku, żeby miał w czym wybierać, bo jest wybredny strasznie.
Do tej pory widziałem: storytel (wybór średni imho, za dużo książek po angielsku bez odpowiedników PL), audioteka (wygląda ciekawie), legimi.
Macie inne pomysły? Możecie podzielić się opiniami o ww. ? Proszę o pomoc ;)
#audiobook #audiobooki #ksiazki #kiciochpyta
  • 16
@smyl: bo nie wiedziałem, że na amazonie jeszcze gorsze gówno. Jak w czasach Spotify i Netflixa, czyli dwóch usług tak pięknie ułatwiających życie, takie abonamenty w ogóle mają miejsce? Przecież to jest niepojęte.
@realbs: To jest szerszy temat. Setek audiobooków dostępnych w kilkadziesiąt sekund na torrentach nie da się nigdzie kupić, nawet jeśli chcesz zapłacić setki złotych. To samo z filmami. Nawet durne "Frozen" albo "Before the flood" - nie ma możliwości zakupu, bez względu na cenę. To jest niebywała patologia, nie potrafię znaleźć na to wyjaśnienia.
@smyl: Tyle, że Frozen jest chociaż dostępne na oryg. Netflixie, a za niedługo będzie na serwisie streamingowym Disneya. Kurna, ale coś takiego w 2017 roku wydawało mi się niemożliwe. Przecież nawet e-booki są spoko ogarniane, bo na Legimi bodaj wygląda to w miarę spoko.
@smyl: To jest serio straszne. Ba, nawet przy gamingu jest to w miarę ogarnięte(nawet lepiej niż w miarę), bo na konsolach ma się różne subskrypcje z miesięcznymi grami, a na PC HIB. Z tego co widzę, ze wszystkich gatunków popkultury, to tylko książki są sto lat za murzynami obecnie(nawet komiksy mają ogarnięte usługi abonamentowe)