Wpis z mikrobloga

To ja może prosto z mostu: dostałam najlepszą paczkę nie tylko na wykopoczcie ale i w życiu :D Czuję, że na nią w ogóle nie zasłużyłam. Panie @Kubsondupson Ty czytaczu w myślach jeden, jesteś Pan najlepszym Mirkiem na świecie ()
Jak ją odbierałam, ze względu na ciężar byłam pewna, że to duże ilości naraz cebuli. Jakie było moje zdziwienie, gdy po otworzeniu zobaczyłam tyle pięknie opakowanych prezentów ʕʔ
Mireczku, postarałeś się tak, że już nie ma co z Tobą konkurować. Bil Gates z Secret Santa może oficjalnie przestać czuć się taki fajny, bo Twoja paka bije te jego na głowę.
Podczas odpakowywania popłakałam się jakieś osiem razy xD
Co znalazłam?
- piękny, ręcznie napisany list, na który odpowiem na pw :3
- świetną planszówkę, w którą nigdy jeszcze nie grałam, a napisałam, że uwielbiam #grybezpradu <3 Nie mogę się doczekać, aż w nią zagram w weekend! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- prześliczny gustowny cudownie wykonany notes, którego samo kartkowanie sprawia, że czuję się niegodna cokolwiek tam pisać :D w 1000 % w moim guście, nie potrafię wypuścić go z rąk :D
- Vege kociołkowanie – już sama nazwa mnie rozwala <3 a w środku same smaczne cuda i mnóstwo przepisów, które od dawna chciałam spróbować na kaszotto, ratatouille czy paellę. idealnie trafiłeś i nieźle zmotywowałeś mnie do gotowania ()
- włosy Daenerys z #got Jak to zobaczyłam to myślałam, że się przewrócę. Marzyłam o nich ale nigdy nie miałam odwagi a teraz je mam :D szaleje za nimi!
- winko czerwone słodkie, takie jak uwielbiam :D
- no i oczywiście słodycze :3
Powiedz mi Mireczku jak to możliwe, że nie znając mnie trafiłeś w 100 % w mój gust?
Trochę jest mi głupio, że tak się wystarałeś i wykosztowałeś i czuję, że nie zasłużyłam na to wszystko, więc liczę, że będę mogła się za to wszystko odwdzięczyć ʕʔ
Dziękuję Ci bardzo, pozdrowienia dla Twojego różowego, który na pewno Ci pomagał w tym wszystkim <3
A tak nienawidziłam Mikołajek xD
#wykopoczta #chwalesie #wykopaczka #wygryw
oszty - To ja może prosto z mostu: dostałam najlepszą paczkę nie tylko na wykopoczcie...

źródło: comment_9WyjcAPRNwVDofJWtXLuHnbQWyJKicQd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@oszty: bardzo się cieszę że Ci się podoba :) Mam nadzieję że gra będzie fajna, bo się na tym zupełnie nie znam - ale okładka i nazwa wiele mi mówiły więc raczej nie powinnaś się rozczarować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz